1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Karaköprü Ataşehir Mahallesi'nde 3+1 174 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 174m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18095
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 174m2
Ada 3907
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 12
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm C-10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ataşehir Mah.604.Cad.C Blok No:11/3/10 Karaköprü/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Karaköprü mahallesi 3907 Ada 12 Parsel üzerinde yer alan sitede C blok 11/3 kapı nolu binanın, 3. katında konumlu 10 bağımsız bölüm no'lu meskendir. Onaylı mimari projesinde yaklaşık 174 m2 brüt alanlı olup salon, 3 oda, banyo, duş, lvb-wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir, alıcı adayı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmazın bulunduğu site 10397,57 m2 arsa üzerine ayrık nizamlı betonarme yapı strüktüründe 5 blok olarak inşa edilmiş ve konu taşınmaz bloklardan C blokta yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı C blok 2 bodrum kat sığınak, su deposu, enerji odası, jeneratör odası, kazan dairesi ve kapalı otopark, 1. Bodrum katta 1-2 BB no'lu meskenler ve bina girişi, zemin katta ve 12 normal katta her katta 2'şer adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde C blokta toplam 28 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. 3. katta ve bina girişine göre sol ön cephede konumlanmıştır. Bina girişi projesine göre 1. bodrum kat seviyesinden ve güneybatı cepheden yapılmaktadır. Giriş kapısı fotoselli alüminyum doğrama camlı kapıdır. Merdiven sahanlıkları ve basamakları mermer kaplama, duvarları sıva üzeri subazlı boya vaziyettedir. Bina dış cephesi mantolama üzeri boya kaplıdır. Binaya ait 2 adet asansör, yangın merdiveni ve kapalı otopark bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak Atatürk Bulvarı ile 604. Cadde kesişiminden 604. Cadde üzerinden kuzeydoğu yönünde yaklaşık 320 m ilerlenildiğinde 13C numaralı C blok girişi ile konu mülkün içerisinde bulunduğu siteye ulaşılır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle orta ve üst gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölge olup belediyenin sağladığı altyapı hizmetlerinden yararlanmaktadır. Bölgeye toplu taşıma araçları ile Atatürk Bulvarı üzerinden ulaşım imkânı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Karaköprü Mesire Alanı, Ayşehumeyra Kız İmam Hatip Ortaokulu röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.