0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaali Mahallesi'nde 47.600 m2 Tarla

Şirketten 47600m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
6898
Metre Kare:
47600m2
Ada:
0
Parsel:
543-545
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaali Köyü, Hamzabab Mevkii, 543 ve 545 no.lu parseller Eyyübiye / ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Taşınmazın kadastro yoluna 2 cephesi bulunmaktadır.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Şanlıurfa – Mardin karayolundan Mardin istikametine gidişte yaklaşık 60 km ilerde ana yolun sağında ( güneyinde ) Kaymaklı köy yolu bulunmaktadır. Kaymaklı köy yolundan güney istikametine gidişte yaklaşık 40 km ilerde Hamzababa Mezrası bulunmaktadır. Değerlemeye konu taşınmazlar Hamzababa mezrasının güneyinde bulunan tarlalardır.

Özellikler: Taşınmazlardan 543 parsel halihazırda 15.600 tarla vasıflıdır. Üzerinde herhangi bir faaliyet bulunmamaktadır. Yamuk bir geometrik forma sahip olan parsel eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmazın batısında kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir suluma sistemi ve su kuyusu bulunmamakta olup tarla kuru tarıma elverişlidir. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. Tarlanın yakın çevresinde yer alan kadastro yolunun açık olduğu görülmüştür.

Taşınmazlardan 545 parsel halihazırda 32.000m2 tarla vasıflıdır. Üzerinde herhangi bir faaliyet bulunmamaktadır. Yamuk bir geometrik forma sahip olan parsel eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmazın doğusunda kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir suluma sistemi ve su kuyusu bulunmamakta olup tarla kuru tarıma elverişlidir. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. Tarlanın yakın çevresinde yer alan kadastro yolunun açık olduğu görülmüştür.

Not: Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.