1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Haliliye Refahiye Mahallesi'nde 150 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17944
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 1079
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Refahiye Mah. 287. Sokak, İbrahim Mahmutoğlu Apartmanı No:4/5 Haliliye/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 5 numaralı bağımsız bölüm, binanın 1. katında, bina girişine göre sağ tarafta konumlu olup, güney, doğu ve batı cephelidir. Taşınmaz, bina girişinin bodrum kattan olması nedeniyle mahallen 2. Kat seviyesinde konumludur. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre; 150 m2 kullanım alanına sahip olup, salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo, wc-lavabo, 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul; 634,97 m² alanlı arsası üzerinde, 2 Bodrum + Zemin +3 Normal Kat olmak üzere toplamda 6 katlı olarak inşa edilmiş betonarme binadır. Onaylı mimari projesine göre; 2. Bodrum katında ortak depolar, elektrik odası, 1.Bodrum katında 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler ve bina girişi, zemin katında 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1.normal katında; 5 ve 6 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2.normal katında; 7 ve 8 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 3.normal katında; 9 ve 10 bağımsız bölüm numaralı meskenler olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi batı cepheden 1. bodrum kat kotundan sağlanmaktadır. Binanın cepheleri dış cephe kaplamalıdır. 

Ulaşım: Şanlıurfa ili, Haliliye ilçesi, Refahiye Mahallesi, 287. Sokak üzerinde konumlu, 4 diş kapı numaralı İbrahim Mahmutoğlu Apartmanı, 1. katta yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım; Necmettin Cevheri Bulvarı üzerinden kuzey yönde ilerlenirken sağ koldan 287. Sokak yönüne dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 30 m gidildiğinde, sağ tarafta konumlu, 283. Sokağa da cepheli, taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde; Necmettin Cevheri Bulvarı, Prof. Abdulkadir Karahan Caddesi, Harran Üniversitesi Yenişehir Kampüsü, Güzel Sanatlar Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Parkı bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bina; ilçenin yerleşik konut bölgelerinden biri içerisinde yer almaktadır. Bölgede bulunan ana arterlere cepheli binaların yol kotu katları ticaret fonksiyonlu, üst katları konut kullanımlıdır. Bölge yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bir bölge olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmaz tapuda Haliliye Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz, bina girişinin bodrum kattan olması nedeniyle mahallen 2. Kat seviyesinde konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.