COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Paşabağı Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13645
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 1093
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi Paşabağı Mahallesi 749.Sokak No: 8/10

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz, 4.normal katında, bina girişine göre sol tarafta, kuzey,güney ve batı cepheye bakan 10 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Mesken, projesine göre; salon,3oda, banyo, wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 180 m2 dir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmaz 1093 ada 18 parsel üzerinde yer alan 4.kat 10 bağımsız bölüm nolu meskendir. Taşınmazın konumlu olduğu bina bodrum,zemin,4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 5 adet dükkan, zemin kattan 4.normal katına kadar her katta 2 adet daire olmak üzere toplamda 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmaz projesinde 5.normal kat planı yazmaktadır. Fakat taşınmazın tapu kaydında, kat dağılım listesinde, kesitlerde ve mahallinde taşınmaz 4.normal katta yer almaktadır. Bu durumun sehven yapıldığı düşünülmektedir. Mülk bina girişine göre sol tarafta güney, kuzey ve batı cephede yer almaktadır. Bina 21 yıllık bakımlı bir yapı olup kat zeminleri mermer, dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır.

Ulaşım: Gayrimenkul; Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi Paşabağı Mahallesi 749.Sokak No: 8/10 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım için; Cumhuriyet Caddesi üzerinde ilerlerken sağ tarafta bulunan 749.sokağa dönülerek sol tarafta bulunan taşınmaza ulaşılır. Taşınmaza şehir içi otobüslerle ve özel imkanlarla Paşabağı Mahallesi üzerinden rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bölgede teknik altyapı alanları, milli eğitime bağlı ilk ve orta öğretim alanları, park, oyun alanı, yeşil alan, çocuk bahçesi, toplu taşıma yeri, sağlık tesisi,sosyal kültürel tesis alanı gibi sosyal donatı alanları planlanmış ve zeminde uygulama tamamlanmış durumdadır. Bölgede tatmin edici düzeyde yeşil alan mevcuttur. Yapıların birbirlerine olan mesafesi, plancılık ilkeleri ile uyumludur. Bölge, ticari olarak normal potansiyele sahip , yöre halkının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ticari birimler mevcuttur. Çocukların güvenli oyun oynayabileceği alanlar gayrimenkul çevresinde mevcuttur. Otopark sorunu bulunmamaktadır. Bölgesel güvenlik yerel resmi kolluk güçleri tarafından sağlanmakta olup, güvenlik sorunu bulunmamaktadır. Yapılaşma oranı % 95 civarındadır.

Not: 11.03.1998 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.