COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Karşıyaka Mahallesi'nde 2+1 218 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 218m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16778
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 218m2
Ada 3136
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 17/04/2019
Ruhsat Tarihi 22/07/2015
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B-8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 594. Sokak No: 13B/8 Haliliye/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: 8 nolu bağımsız bölüm taşınmaz projesinde 4. normal katta bina girişine göre sağ tarafta kalan; doğu-güney cepheli meskendir. Taşınmaz brüt  218 m2 kullanım alanına sahip olup salon, 2 oda, mutfak, antre, banyo, 1 wc-lav, 4 adet balkon olarak planlanmıştır. 

Ulaşım: Karşıyaka Mahallesi, 594. Sokak, No: 13B/8 Haliliye/Şanlıurfa adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Cumhuriyet Parkı referans alınarak 546. Sokak üzerinde ~450 metre kadar gidildikten sonra taşınmaz sol tarafta kalmaktadır. Taşınmaza şehir içi otobüslerle ve hususi araçlarla ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yer aldığı bölge Haliliye ilçesinin gelişmiş yerleşim bölgelerinden biri olup; bölgede teknik altyapı alanları, milli eğitime bağlı ilk ve orta öğretim alanları, park, oyun alanı, yeşil alan, çocuk bahçesi, toplu taşıma yeri, sağlık tesisi, sosyal kültürel tesis alanı gibi sosyal donatı alanları planlanmış ve zeminde uygulama tamamlanmış durumdadır. Bölgede tatmin edici düzeyde yeşil alan mevcuttur. Yapıların birbirlerine olan mesafesi, plancılık ilkeleri ile uyumludur. Bölge, ticari olarak orta seviye potansiyele sahip, yöre halkının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ticari birimler mevcuttur. Çocukların güvenli oyun oynayabileceği alanlar gayrimenkul çevresinde mevcut durumdadır. Otopark sorunu bulunmamaktadır. Bölgesel güvenlik yerel resmi kolluk güçleri tarafından sağlanmakta olup, güvenlik sorunu bulunmamaktadır. Yapılaşma oranı ~%80 civarındadır.

Not: 22/07/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 17/04/2019 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.