COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Haliliye Bamyasuyu Mahallesinde 110 m2 Depo

Bankadan 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13629
Metre Kare 100m2
Ada 2662
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Bamyasuyu Mahallesi, 156. Sokak No: 25 /40

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 1. bodrum katından 40 b.bölüm nolu depodur. Taşınmaz bina girişine göre arka cephede konumludur. Projede 110 m2 kullanım alanlı depo projede tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın girişi, projesinde zemin kattaki bina giriş holünden 1.bodrum kata inilmesi ile yapılmaktadır. Yerinde 1. bodrum kata inen sahanlık kısmı demir kepenk ile kapatılmıştır. 1.Bodrum kata inilemediği için yerinde bu kattan taşınmaza giriş olup olmadığı bilinmemektedir. Gözlemlere göre taşınmaza dış mekanlardan giriş verilmemiştir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmazın yer aldığı bina bodrum + zemin + 6 normal kat olmak üzere 8 kattan oluşmaktadır. Bodrum katında, sığınak, 39, 40, 41, 42 ve 43 bağımsız bölüm no.lu depolar, zemin katında 25,26,27
38 bağımsız bölüm no.lu dükkanlar ile bina girişi, 6 normal katın her birinde 4`er adet büro olmak üzere binada toplam 43 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde zemin kat seviyesinden kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina girişinde camekanlı demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın dış cepheleri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binanın merdivenleri mermer , kat holleri ve giriş holü duvarının h:1.20 m kadar olan kısmı mermer kaplı olup , diğer kısımları plastik boya ile boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum krom kaplamalıdır. Binada 4 kişilik asansör bulunmaktadır. Binada ısınma kombi kat kaloriferi sistemi ile sağlanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. 

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Haliliye İlçesi, Bamyasuyu Mahallesi, 156. Sokak sokak üzerinde konumlu olan 25 kapı nolu Prestij İş Merkezinin 1.bodrum katındaki 40 b.bölüm nolu depodur. Taşınmaza ulaşım için, Şanlıurfa Topçu Meydanı Referans alındığında Doğu istikamette bulunan Kadri Erdoğan Bulvarına girilir, yaklaşık 630 m ilerlendikten sonra yolun sol tarafındadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede 4 - 7 kat konut+ticari kullanımlı eski yapılar ve resmi kurumlar mevcuttur. Taşınmaz gelişmekte olan bölgede konumlu ve bölge genelinde eski yerleşim alanları oluşmaktadır. Taşınmaz Haliliye İlçe merkezi konumdadır. Yakın çevresinde Tapu Sicil Müdürlü, Hükümet Konağı, Adalet Sarayı, Konut yerleşim alanları ve taşınmazla benzer nitelikte bürolar bulunmaktadır. 

Not: 15.12.2010 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.