COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Şanlıurfa Eyyübiye Yenice Mahallesi'nde 3+1 98 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 98m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15157
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 4131
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 05/05/2015
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenice Mahallesi 5070. İstikrarlı Yap apartmanı No: 18 D:8 EYYÜBİYE/ ŞANLIURFA

Açıklama

 Salih Özcan Parkı, Mahmut İkbal Kırcali Endüstri Meslek Lisesi, Osmanlı Ortaokulu, Şair Nabi Anadolu İmam Hatip Lisesi yakın konumlu, YENİ BİNADA, dış cephesi mantolama yapılmış, kuzeydoğu, güneydoğu ve güneybatı cepheli, TÜM CEPHELERİ AÇIK MANZARALI 98 m2 FERAH DAİRE

 Özellikler: 8 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken Bina giriş cephesinden binaya bakıldığında sol tarafta yer almaktadır. Taşınmaz güneydoğu, güneybatı ve kuzeydoğu yönlerine cephelidir. Mesken, onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, lvb-wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 98 m² alana sahiptir. Projede salon olarak geçen kısmın küçültülerek balkon alanı oluşturulduğu ve projede çocuk odası olarak geçen kısmın önündeki balkon alanının kapatılarak hacme dahil edildiği tespit edilmiştir.

 Ulaşım: Şanlıurfa ili, Eyyübiye İlçe merkezinde yer alan Yenice Mahallesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Bölge bitişik nizam düzenli yapılaşması ile örnek bir bölgedir. Bölgede ağırlıklı olarak ana caddeler üzerinde ticari nitelikli işletmeler, iç kısımlarda konut yapıları ve resmi kurumlar bulunmaktadır. Bölgenin talep yoğunluğu durağandır. Taşınmazın yakın çevresinde parklar, eğitim alanları, resmi kurumlar ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için 5070. Sokak üzerinden sağlanmakta olup, Salih Özcan Parkı ve Mahmut İkbal Büyükkırcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kuzeybatı cephesinde konumlu olan 5070. Sokak üzerinden yaklaşık 100 metre güneybatı yönünde ilerlenildiğinde sağda konumlu taşınmazın içerisinde yer aldığı ana taşınmaza ulaşılır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir. Bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, üstyapı çalışmaları devam etmektedir.

 Not: 05/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana yapının %10 inşaat seviyesinde iken yapı denetim firması fesh edilmiştir. Ruhsat süresi dolmuştur. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.