0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Eyyübiye Yenice Mahallesi'nde 1+1 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14945
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
58m2
Ada:
4133
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
02/12/2014
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİCE MAHALLESİ,5072 SOKAK,NO:11/2 EYÜBİYE/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarıyla Eyüp Peygamber Caddesinden ulaşımı rahat, yeni binada, yüksek kotlu, az katlı yapıda 58.00 m2 ara kata ekonomik daire; ulaşım ve alt yapı probleminin olmaması, tercih edilen bölgede konumlu olması, yeni binada konumlu olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın zemin katında konumlanmıştır. Taşınmaz projesine göre bina girişine göre sol kolda yer almakta yaklaşık 58 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, antre, koridor, 1 salon, 1 oda, mutfak, banyo, wc, lavabo ve 2 balkon düzenindedir. 

Yakın çevrede Şair Nabi Andaolu imam hatip Lisesi, Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve birçok konut tipi yapılaşma yer almaktadır. Ulaşım ve altyapı çalışmalarının tamamlanmış olduğu bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 02/12/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.