1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Eyyübiye Yenice Mahallesi'nde 1+1 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14945
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 4133
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 02/12/2014
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YENİCE MAHALLESİ,5072 SOKAK,NO:11/2 EYÜBİYE/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarıyla Eyüp Peygamber Caddesinden ulaşımı rahat, yeni binada, yüksek kotlu, az katlı yapıda 58.00 m2 ara kata ekonomik daire; ulaşım ve alt yapı probleminin olmaması, tercih edilen bölgede konumlu olması, yeni binada konumlu olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 259.20 m2 arsa alana sahip parsel üzerinde betonarme yapım sisteminde Bitişik nizam olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 2.bodrum + zemin + 1 normal kat olmak üzere toplamda 4 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yapıda 2.bodrum katta 1 adet daire, 1.bodrum katta 2 adet daire, zemin katta 2 adet daire ve bina girişi,1.normal katta 2 adet daire olmak üzere toplam 7 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmaz binanın zemin katında konumlanmıştır. Elektrik ve su faaldir. Ana taşınmazın dış cephesi sıva üzere malzemesi boyalı ile kaplıdır. Bina giriş zemini, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer, merdiven korkulukları krom doğrama olup duvarlar plastik boya ile kaplıdır.

Taşınmaz projesine göre bina girişine göre sol kolda yer almakta projesine göre yaklaşık 58 m2 brüt kullanım alanına sahip olup, antre, koridor, 1 salon, 1 oda, mutfak, banyo, wc, lavabo ve 2 balkon düzenindedir. 

 Ulaşım: Gayrimenkul Şanlıurfa İli Eyyübiye İlçesi Yenice mahallesi 5072. sokak no:7 d:2 nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın çevresinde kendisine benzer konut tipi yapılaşmalar bulunmaktadır. Bölge orta ve yüksek düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Konu taşınmaz ve çevresindeki yapılar ayrık nizamda inşa edilmiş konut olarak tasarlanmış olup ulaşım toplu taşımacılık ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza Eyyüp Peygamber Caddesi üzerinde Güney yönde ilerlenirken sağ tarafta bulunan 5072. Sokağa dönülür ve 300 m ilerledikten sonra sağda konumlu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevrede Şair Nabi Andaolu imam hatip Lisesi, Eyyübiye Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve birçok konut tipi yapılaşma yer almaktadır. Ulaşım ve altyapı çalışmalarının tamamlanmış olduğu bölge belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

 Not: 02/12/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.