1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Devteyşti Mahallesi'nde 96 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 96m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18667
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 4962
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 12.03.2014
Ruhsat Tarihi 24.02.2012
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Devteyşti Mahallesi Salih Özcan Caddesi 9637. Sokak Furkan Apartmanı No:6/7 Haliliye/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin olması, bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmesi, Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Salih Özcan Bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 11 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz doğu cepheye yakın girişten bina girişte girildiğinde 2. normal katta merdivenleri çıkınca solda yer almakta olup, kuzey, güney ve doğu cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesinde brüt; 96 m2 kullanım alanlı, antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkondan ibarettir.

Yapı girişi zemin katta güney cephede iki ayrı girişten sağlanmaktadır. Yapı giriş kapısı ve merdiven korkulukları üzeri yağlı boyalı demir doğramadır. Yapı giriş holü döşemesi, kat holleri döşemeleri seramik kaplı, merdiven basamakları mermer plak kaplı ve bu mahallerin duvarları ince sıva üzeri boyalıdır. Asansörsüz olan yapının çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Yapıda yer alan bağımsız bölümlerin ısınması elektrikli ısıtıcılar ile sağlanmaktadır.

 Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Salih Özcan Bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 12.03.2014 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 11 nolu kömürlük daireye aittir. Tapuda Süleymaniye Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.