0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Vezirköprü Tikenli Mahallesi'nde 578 m2 Bina

Bankadan 3 578m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18944
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
578m2
Ada:
618
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
35
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Bağımsız Bölüm:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tikenli Mah. 826 Sok. Ayşem Gıda No:1 VEZİRKÖPRÜ/SAMSUN

Uzman Görüşü

Org. Faruk Cömert Caddesi üzerinde Oruç köyü istikametinde, Boğa köy yoluna 44 metrelik cephesi ile dikkat çekici, ilçe mezbahası ve tarım alanları ile çevrili bölgede, 709 m2 müstakil hissesiz arsa üzerinde, cins tashihli, 444 m2 işyeri + 88 m2 ahır alanından oluşan yerleşkenin tamamı; imarlı arsa olması, yapıların kadastro kaydına işlenmiş olması, imar yoluna cepheli olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 2 katlı betonarme yapının zemin katında 222 m2, 1. Normal katında 222 m2 olmak üzere toplamda 444m2 betonarme yap ve 88 m2 ahır nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz üzerindeki yapıların yasal alanı 444+88 = 532 m2, mevcut alanı 444+88+40+2+4= 578 m2 olarak dikkate alınmıştır.  İlgili Müdürlükte yapılan incelemede işyeri niteliğindeki binanın dereye yaklaşık olarak 4 m2 tecavüzlü olduğu bilgisi beyan edilmiştir.

Parsel üzerinde konumlu olan bir diğer ahır nitelikli yapının ise dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup penceresi bulunmamaktadır. Kadastral paftasına işli olan yapılar haricinde parsel üzerine inşa edilmiş olan depo/garaj nitelikli yapının girişi otomatik kepenktir. 

Taşınmaz Vezirköprü İlçe merkezine kısmen uzak konumludur. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede yoğunlukla boş arsalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Vezirköprü mezbahanesi bulunmaktadır. Bölge, Vezirköprü belediyesine bağlı olup belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı İKİ KATLI BETONARME İŞ YERİ VE BETONARME AHIR VE ARSASI'dır. Kullanım amacı ise, İMALATHANE'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.