COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Vezirköprü Taşkale Mahallesi'nde İskanlı 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 101m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14981
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 101m2
Ada 610
Parsel 410
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 12/10/2015
Ruhsat Tarihi 12/09/2014
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

TAŞKALE MAHALLESİ, 718 SOKAK, NO: 4 8 / 1 VEZİRKÖPRÜ / SAMSUN

Açıklama

Gelişmekte olan bir bölgede konumlu, Yapı kullanma izin belgesinin bulunması avantaj, az katlı ve şık mimarili GENÇ BİNADA, 2 oda salon 101.00 m2 EKONOMİK DAİRE 

Özellikler: Taşınmaz 1 bağımsız bölüm nolu taşınmaz A Blokun bodrum katında, ana yapı girişine göre sağyan cephede yer almaktadır. Taşınmaz antre, hol, salon + mutfak, 2 adet oda, banyo ve wc mahallerinden oluşan gayrimenkul brüt 101 m2 alana sahiptir. 

aşınmazın yer aldığı ana yapı, bitişik olarak inşa edilmiş 2 adet blokta yer alan A harfli bloktur. Ana yapıya ulaşım 718. Sokak yönüne açılan kapı vasıtasıyla sağlanmaktadır. Taşınmaz A Blok 3/A yapı grubu, betonarme karkas sistemde inşa edilmiştir. Taşınmaz bodrum + zemin + 1 normal olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A Blok parselin güney cephesinde yer almaktadır. Ön (doğu) cephede 718. Sokak yönüne, sağ yan (güney) komşu parsel yönüne, sol yan (kuzey) cephede A Blok yönüne, arka (batı) cephede komşu parsel yönüne bakmaktadır. Ana yapı girişi zemin katta yer almaktadır. Yapının dış yüzeyleri dış cephe boyalıdır. Ana yapı giriş holü, kat holleri ve merdiven basamakları seramik kaplı, giriş holü, kat holünün duvarları plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama, balkon ve merdiven korkulukları alüminyum mamuldür. Ana asansör bulunmamaktadır. Ana yapı kalitesi ortalama seviyedir. Taşınmaz A blokun bodrum katında 3 adet mesken, zemin katında 3 adet mesken ve bina girişi, 1. normal katında ise 3 adet mesken bulunmakta olup, A Blok toplamda 9 adet bağımsız bölümden, A ve B blok toplam 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Bekir Özata Caddesi üzerinde güneybatı istikametinde ilerlenir, Kulebaşı Caddesi kavşağına gelmeden ilk aradan sola 718. Sokağa dönülür. Taşınmazın konumlu olduğu ana yapı 718. Sokak üzerinde sol tarafta konumludur. 

Not: 12/09/2014 sayılı ve 2014/73 no'lu Yeni Yapı Ruhsatı  ve 12/10/2015 sayılı ve 2015/95 no'lu iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.