0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme İlimdağ Köyü'nde 11 Dönüm Fındık Bahçesi

Şirketten 11060m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19950
Metre Kare:
11060m2
Ada:
415
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İlimdağ Mahallesi, Orta Mahalle Merkez Mevkii, 415 Ada, 16 Nolu Parsel Terme / SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 415 ada 16 nolu parsel; 11.060,52 m2 yüzölçümlü olup Fındık Bahçesi vasfındadır. Parsel geometrik olarak yamuk şeklinde olup topografik olarak hafif eğimli ve jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parsel güneyden ormanla çevrili olup diğer yönlerden komşu parsellerle çevrilidir. Yerinde yapılan incelemelerde parsel sınırları belli değildir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz Terme İlçe merkezinin güneyinde ilçe merkezine 24 km. kuş uçuşu mesafesinde İlimdağ Mahallesi sınırları içinde yer almaktadır. Bölgeye özel araçlar ile ulaşım mümkündür. Taşınmaz terme ilçesinin güneyinde, ilimdağ mahallesinin kuzeyinde yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.