0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme Fenk Mahallesi'nde 350 m2 Ofis

Bankadan 350m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15086
Metre Kare:
350m2
Ada:
1012
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
19/10/2009
Bağımsız Bölüm:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fenk Mahallesi. Lise Sokak. NO:11. Asma Kat 6 numaralı Ofis TERME / SAMSUN

Uzman Görüşü

Fenk mahallesinde Lise Sokağa cepheli, Terme Belediyesi Hizmet Binası, Terme Hükümet Konağı, İlçe Merkezi ile Samsun Ordu Karayoluna çok yakın mesafesiyle göz dolduran, 350 m2 ofis; ­ilçe merkezinde yakın olması, ulaşımın kolay olması, ve kullanım alanın geniş olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina bodrum + zemin + galeri kat + 4 normal kattan meydana gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında; sığınak, kalorifer dairesi, bina girişi bulunan zemin katta; 1,2,3,4 bb numaralı galeri katalı dükkanlar, galeri katında dükkanlara ait galeri bölümü ve 6 bb numaralı ofis, 3 normal katın her birinde 3`er mesken, 4. Normal katta; 5 adet dubleks mesken bulunmakta olup binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı demir profil üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadan yapılmıştır. 

Ana taşınmazdaki meskenler kombi ile ısıtılmakta olup projeye göre binada asansör bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre asma katta kuzey cephede yer almaktadır. Taşınmaz ofis, oda ve 2 adet wc bölümlerinden oluşmakta olup 350 m² kapalı alana sahiptir.

 Ulaşım: Fenk Mahallesi, Lise Sokak, No:5/6 Terme / Samsun posta adresinde bulunmaktadır. Bina Terme ilçe merkezinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşmak için Çarşamba Caddesi ve Atatürk Caddesi kesişiminden doğu istikametinde Lise Sokak üzerinde yaklaşık 45 m ilerlendikten sonra sol tarafımızda kalan binanın galeri katında yer alan ofise ulaşılmış olunur. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki binaların zemin katları işyeri, galeri ve 1. Katları ofis olarak kullanılmakta olup orta orta gelir grubuna hitap etmektedir. Binaların zemin katları dükkan üst katları mesken ve ofis olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Hükümet Konağı, Terme Belediyesi, Merkez Pazar Cami ve taşınmaza benzer özellikte binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım merkezi konumda olması sebebiyle yürüme mesafesinde olup özel araçlar ile kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

 Not: 19/10/2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı ofistir. Eski 96 Ada 41 parsel işlem görmüş olup, 1012 ada 7 parsel olmuştur. 3402 sayılı Kadastro Kanunu'nun Ek 1. Maddesi uygulamasına tabidir şerhi vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.