Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Terme Fenk Mahallesi'nde 350 m2 Ofis

Bankadan 350m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15086
Metre Kare:
350m2
Ada:
1012
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
19/10/2009
Bağımsız Bölüm:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Fenk Mahallesi. Lise Sokak. NO:11. Asma Kat 6 numaralı Ofis TERME / SAMSUN

Uzman Görüşü

Fenk mahallesinde Lise Sokağa cepheli, Terme Belediyesi Hizmet Binası, Terme Hükümet Konağı, İlçe Merkezi ile Samsun Ordu Karayoluna çok yakın mesafesiyle göz dolduran, 350 m2 ofis; ­ilçe merkezinde yakın olması, ulaşımın kolay olması, ve kullanım alanın geniş olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina bodrum + zemin + galeri kat + 4 normal kattan meydana gelmektedir. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın bodrum katında; sığınak, kalorifer dairesi, bina girişi bulunan zemin katta; 1,2,3,4 bb numaralı galeri katalı dükkanlar, galeri katında dükkanlara ait galeri bölümü ve 6 bb numaralı ofis, 3 normal katın her birinde 3`er mesken, 4. Normal katta; 5 adet dubleks mesken bulunmakta olup binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı demir profil üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadan yapılmıştır. 

Ana taşınmazdaki meskenler kombi ile ısıtılmakta olup projeye göre binada asansör bulunmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre asma katta kuzey cephede yer almaktadır. Taşınmaz ofis, oda ve 2 adet wc bölümlerinden oluşmakta olup 350 m² kapalı alana sahiptir.

 Ulaşım: Fenk Mahallesi, Lise Sokak, No:5/6 Terme / Samsun posta adresinde bulunmaktadır. Bina Terme ilçe merkezinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşmak için Çarşamba Caddesi ve Atatürk Caddesi kesişiminden doğu istikametinde Lise Sokak üzerinde yaklaşık 45 m ilerlendikten sonra sol tarafımızda kalan binanın galeri katında yer alan ofise ulaşılmış olunur. Taşınmazın yer aldığı bölgedeki binaların zemin katları işyeri, galeri ve 1. Katları ofis olarak kullanılmakta olup orta orta gelir grubuna hitap etmektedir. Binaların zemin katları dükkan üst katları mesken ve ofis olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Hükümet Konağı, Terme Belediyesi, Merkez Pazar Cami ve taşınmaza benzer özellikte binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım merkezi konumda olması sebebiyle yürüme mesafesinde olup özel araçlar ile kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

 Not: 19/10/2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı ofistir. Eski 96 Ada 41 parsel işlem görmüş olup, 1012 ada 7 parsel olmuştur. 3402 sayılı Kadastro Kanunu'nun Ek 1. Maddesi uygulamasına tabidir şerhi vardır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.