1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Samsun İlkadım İlyasköy Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 96m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 10788
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 96m2
Ada 3715
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 38
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 13/01/1986
Ruhsat Tarihi 13/01/1986
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samsun ili, İlkadım ilçesi, İlyasköy Mahallesi Kapı no:4

Uzman Görüşü

Merkezi konumda yer alması ve kolay ulaşılabilir olması taşınmazın olumlu yönleridir.

Açıklama

Ulaşım:  Samsun ili, İlkadım ilçesi, İlyasköy Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Esentepe Kışlasına dik bağlanan 30. Sokak üzerinde doğu istikamette 75 m devam edildikten sonra sağa 986. Sokağa dönülür ve 25 m ilerde solda köşe konumlu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Özellikler:  Samsun ili, İlkadım ilçesi, İlyasköy Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Esentepe Kışlasına dik bağlanan 30. Sokak üzerinde doğu istikamette 75 m devam edildikten sonra sağa 986. Sokağa dönülür ve 25 m ilerde solda köşe konumlu taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır.

Taşınmazın üzerinde yer aldığı parselde serbest nizamlı bodrum + zemin + 2 normal kat şeklinde 4 katlı yapı yer almaktadır. Bodrum katında bina girişi, 1 adet mesken, zemin ve 2 normal katın her birinde 1 er adet meskenler yer almaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Yapıda asansör bulunmamaktadır.

Not: imar affına istinaden  13.01.1986 tarih 12/16 nolu yapı ruhsatı ve yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.