0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba'da 3+1 Giriş Kat Daire

Şirketten 3 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19111
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
102m2
Ada:
1205
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
31.12.1993
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çay Mahallesi, 49.Sokak, No: 13, Daire: 2, Çarşamba/ Samsun

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 2 bağımsız bölüm numaralı meskenin bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 102 m2 alanlı olan taşınmaz, salon, mutfak, 3 adet oda, antre, hol banyo, wc hacimlerinde oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı bodrum katta; Sığınak, odunluk, zemin katta; 2 adet mesken ve bina girişi, 3 Normal katın her birinde 2’şer adet mesken olmak üzere 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, kuzeydoğu (49.Sokak) cephesi üzerinden sağlanmaktadır. Binadaki 4.katı ve çatı katının kaçak yapıldığı tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu bölge, konut fonksiyonlu gelişmiş olup, herhangi bir altyapı problemi bulunmamaktadır. Bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, gibi ticari faaliyetler bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede Cemil Şensoy Caddesi üzerinde yer alan binaların zemin katları ticari diğer normal katlar ise mesken olarak kullanılmakta olup ticari hareketlilik iyi seviyededir. Ulaşım koşulları ve ulaşılabilirliği iyidir. Yakın çevresinde Çarşamba Kaymakamlığı, Rıdvan Cami ve benzer nitelikli binalar bulunmaktadır.

Not: Taşınmazın bulunduğu eski 138 ada 66 parsel uygulama görmüş olup yeni 1205 ada 4 parsel olmuştur. 31.12.1993 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.