Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba Sungurlu Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 107m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23232
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
107m2
Ada:
1347
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
27
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
17

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sungurlu Mahallesi, 26.Sokak, Apartman No:4/5 Çarşamba/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Samsun ili Çarşamba ilçesi Sungurlu Mahallesi, 26.Sokak, Apartman No:4/5 posat adreslidir.  Ana gayrimenkul 1347 ada 6 parseldeki 954,94m2 yüzölçümlü parsel üzerine, 1996 yılında, betonarme yapı strüktüründe bitişik nizam olarak inşa edilmiştir. Bina onaylı projesine göre bodrum+zemin+galeri+5 normal+çatı katlıdır. Binada projesine göre bodrum katta; 7 nolu dükkanın depo eklentisi, sığınak, odunluklar, zemin katta; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 bağımsız bölüm nolu galeri katlı işyerleri, 7 bağımsız bölüm nolu depolu işyeri, bina girişleri, otopark, galeri katta; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 nolu dükkanların galeri kat alanları, kapıcı dairesi, 1.normal katta; 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2.normal katta; 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3.normal katta; 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 bağımsız bölüm nolu meskenler, 4.normal katta; 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 bağımsız bölüm nolu meskenler, 5.nomal katta; 39, 41, 42, 44, 45 bağımsız bölüm nolu dubleks meskenler, 40, 43 bağımsız bölüm nolu meskenler olmak üzere binada toplamda 45 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi ince mantolama kaplama üzeri dış cephe boyasıdır. Binaya 2 ayrı giriş bulunmakta olup biri yapının güney cephesinde kalan 26.Sokak üzerinden, diğeri yapının doğu cephesinde kalan Tayyar Paşa Sokak üzerinde yapılan otopark girişinin solunda kalmaktadır. Konumuz gayrimenkule 26.Sokak üzerinden yapılan bina girişinden ulaşım sağlanmaktadır. Konumuz gayrimenkule ulaşımı sağlayan bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina içi merdivenler ve kat holleri karo mozaik olup merdivenlerin demir doğrama korkulukları bulunmaktadır. Bina içi duvarlar plastik boya şeklindedir. Binada doğalgaz ve asansör tesisatı mevcuttur.

17 bağımsız bölüm nolu mesken; mesken 1.normal katta onaylı projesine göre 107m2 brüt kullanım alanlıdır. Mesken binaya 26.Sokak üzerinden yapılan bina girişine göre arkada en sağda, merdivenlerden çıkışta sola ve tekrar sola kat holüne dönüldüğünde solda, asansörden inişte sağda arkada kalmaktadır. Mesken projesine göre antre, hol, salon, mutfak, 2 yatak odası, banyo, lavabowc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölüm bazında meskenin kat, kattaki konum açısından projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Dışarıdan görüldüğü üzere pencere ve balkon konumları açısından projesi ile uyumludur. Dışarıdan görüldüğü üzere meskenin dış kapısı çelik, pencereler ahşap doğramadır. Meskende kalorifer tesisatının, kombi ve doğalgaz saati olmaması sebebi ile olmadığı kanaati oluşmuştur. 

Not : Not: Taşınmaz 49 ada 15 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 1347 ada 6  parsel olarak tescil edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.