0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 1.043 m2 Tarla

Bankadan 1043m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10219
Metre Kare:
1043m2
Ada:
103
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 103 ada 9 parsel,

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 103 ada 9 parsel, Alaharman Mevkiisinde bulunmaktadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflıdır. Çarşamba Endüstri Meslek Lisesi ve Tml’nin batısında bulunan Baraj Yolu Caddesi üzerinde güneydoğu yönde yaklaşık 2.1 km ilerlenildiğinde sağ tarafta konumlu olan Üçköprü Sokak’a girilir, bu istikamette güneybatı yönde yaklaşık ilerlenildiğinde sırasıyla Ataköy, Şenyurt, Şeyhgüven, Porsuk, Gökçeçakmak, Kabaceviz, Gülören mahalleleri geçildikten sonra taşınmazın konumlu olduğu Konukluk Mahalle merkezine ulaşılır. Köy yolunun büyük bölümü toprak stabilize yoldur. En kesiti dar ve virajlıdır. Taşınmazın yakın çevresinde kendisi ile benzer nitelikli araziler alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma yoğunluğu düşüktür. Az sayıda ve dağınık müstakil tarzda yapılar mevcuttur. Ticari potansiyel bulunmamaktadır.

Özellikler: 103 ada 9 parsel kuzeyde 103 ada 12 parsele, batıda 103 ada 10, 11 parsellere, güneyde 103 ada 8 parsele cephesi bulunmaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, üzerinde fındık fidanları ve mevsimlik sebze dikilidir.

Not: Çarşamba Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre söz konusu parseller 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planı kapsamında 'Nitelikli Tarım Alanı'nda kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.