Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 1.043 m2 Tarla

Bankadan 1043m2

Özellikler

Tapu no 10219
Ada 103
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 103 ada 9 parsel,

Samsun Çarşamba Konukluk Mahallesinde 1.043 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Konukluk Mahallesi, Meletlioğlu Mevkiinde yer alan 103 ada 9 parsel, Alaharman Mevkiisinde bulunmaktadır. Taşınmaz "Tarla" vasıflıdır. Çarşamba Endüstri Meslek Lisesi ve Tml’nin batısında bulunan Baraj Yolu Caddesi üzerinde güneydoğu yönde yaklaşık 2.1 km ilerlenildiğinde sağ tarafta konumlu olan Üçköprü Sokak’a girilir, bu istikamette güneybatı yönde yaklaşık ilerlenildiğinde sırasıyla Ataköy, Şenyurt, Şeyhgüven, Porsuk, Gökçeçakmak, Kabaceviz, Gülören mahalleleri geçildikten sonra taşınmazın konumlu olduğu Konukluk Mahalle merkezine ulaşılır. Köy yolunun büyük bölümü toprak stabilize yoldur. En kesiti dar ve virajlıdır. Taşınmazın yakın çevresinde kendisi ile benzer nitelikli araziler alanları bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşma yoğunluğu düşüktür. Az sayıda ve dağınık müstakil tarzda yapılar mevcuttur. Ticari potansiyel bulunmamaktadır.

Özellikler: 103 ada 9 parsel kuzeyde 103 ada 12 parsele, batıda 103 ada 10, 11 parsellere, güneyde 103 ada 8 parsele cephesi bulunmaktadır. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup, üzerinde fındık fidanları ve mevsimlik sebze dikilidir.

Not: Çarşamba Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre söz konusu parseller 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planı kapsamında 'Nitelikli Tarım Alanı'nda kalmaktadır.