Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Samsun Çarşamba Eğridere Mahallesi'nde 1381 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 1381m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20513
Metre Kare:
1381m2
Ada:
255
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eğridere Mahallesi, Ada Tepe Mevki, 255 ada, 3 nolu parsel Çarşamba / Samsun

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Samsun ili Çarşamba ilçesi Eğridere Mahallesi 255 ada 3 parselde konumlu 1.381 m2 yüzölçümlü Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Köy yerleşik alanında, kadastral yola cephelidir. Parsel geometrik olarak amorf şeklinde, topoğrafik olarak az eğimlidir. Paftasına göre batı yönlerden Kadastro yoluna 50,03 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel sınırları dahilinde elektrik ve su alt yapısı mevcut değildir. Taşınmazın toprak yapısı fındık ve tarla tarımı için verimli tınılı yapıdadır. Parsel üzerindeki fındık bahçesinin ürün alınacak nitelikte olduğu gözlemlenmiştir.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.