COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Samsun Atakum Balaç Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 52m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14376
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 52m2
Ada 10430
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 18/05/2017
Ruhsat Tarihi 21/12/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 23

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balaç Mahallesi, 1042. Sokak, Apt. No: 7, Kat: 2, Daire: 23 Atakum/SAMSUN

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 23 numaralı bağımsız bölüm projesine göre binanın 2. normal katında, bina girişine göre arka sağ cephede yer almakta olup, projesine göre salon+mutfak, 1 yatak odası, banyo/wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 52 m2 alana sahiptir. Isınması doğalgazlı kombilidir.

Ana gayrimenkul ,mimari projesine göre bodrum+zemin+3 normal kattan ibaret olup bodrum katta; 1 ve 2 b.b. nolu meskenler, sığınak, enerji odası, jeneratör odası ile yapı girişi, zemin katta; 7 adet mesken, 1. ile 3. normal katlarda; 7’şer adet bağımsız bölüm olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölümden ibarettir.

Ulaşım: Balaç Mahallesi, 1042. Sokak, Apt. No:7, Kat:2 Daire:23 Atakum/SAMSUN posta adresli yerde bulunmaktadır. Açık tarifi ise; Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde güneydoğu istikametinde ilerlerken sağa 1042. Sokağına girilip güneybatı yönünde yaklaşık 90 m. ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu yapı sokak üzerinde sol tarafta konumludur. Yakın çevresinde bulunan Balaç İlkokuluna 180m ve Beypınar Mahallesi Merkez Camine 450m mesafede bulunmaktadır. Her türlü alt yapısı mevcut ulaşımı kolay bir mevkidedir. Bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 21.12.2015 tarihli “Yeni Yapı Ruhsatı” ve 18.05.2017 tarihli “Yapı Kullanma İzin Belgesi” bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.