COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Sapanca Ihlamur Konakları'nda 4+1 131 m2 Villa

Bankadan 4 + 1 131m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17469
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 292
Parsel 70
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 10982

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırkpınar Tepebaşı Mahallesi Sümbül 1 Sokak Ihlamur Konakları No:5 Kat:Zemin+1 Daire:4 Sapanca/Sakarya

Açıklama

Özellikler: A Blok 4 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken, zemin+1 katlı olup, parselin kuzeyden güneye doğru ikinci kolunda, batıdan doğuya doğru birinci sırasında yer almaktadır. Konu taşınmazın mimari projesine göre zemin katı; oda, salon, mutfak hol, wc ve 1 teras hacimlerinden oluşmakta olup brüt 63 m2 + 33 m2 zemin terası kullanım alanına sahiptir. 1. Kati ise projesinde; hol, banyo, 3 oda, duş ve 2 adet teras (balkon formatında inşa edilmiştir.) alanlarından oluşmakta olup brüt: 53 m2 + 15 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Söz konusu teras kullanım alanları 1. Katında balkon formatında inşa edildiğinden dolayı brüt alan dahil edilmiş olup brüt: 88 m2 olarak kabul edilmiştir. Taşınmaz toplam brüt: Z.K: 63 m2 + 33 m2 (teras) 1.N:K: 68 m2 olmak üzere toplam 131 m2 + 33 m2 teras kullanım alanına sahiptir. 1. Katında yer alan teras (balkon) kullanım alanının kapalı alanlara dahil edildiği gözlenmiştir. 

Taşınmazın yer aldığı 292 ada 70 parsel 10982.32 m2 arsa alanına sahip olup, parsel üzerinde 21 adet birbirinden bağımsız villa mevcuttur. Taşınmazın yer aldığı müstakil villa projesinde ve yerinde zemin + 1 normal kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Bağımsız bölümlerin girişi birbirinden bağımsız şekilde zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Asansörün bulunmadığı binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Site içerisinde açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk parkı, sosyal tesis, basketbol sahası gibi sosyal alanlar bulunmaktadır. Binalarda ısınma kalorifer ile sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Sakarya ili, Sapanca ilçesi, Kırkpınar Tepebaşı Mahallesi, Sümbül 1 Sokak üzerinde konumlu 5 kapı nolu Ihlamur Konaklarında konumlu A blok 4 bağımsız bölüm numaralı villadır. Taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden olan Şehit Cevdet Koç Caddesinden Barbaros Caddesine dönülerek yaklaşık 180 metre ilerlenir ve sola Sümbül 1 Sokağa dönülür. Buradan da yaklaşık 175 metre ilerlendiğinde solda konumlu taşınmazın bulunduğu site girişine ulaşılır. Konu taşınmaza ulaşım imkanları kolaydır. Konu taşınmaza Şehit Cevdet Koç Caddesi üzerinden geçen minibüslerle toplu ulaşım mümkündür. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile yeterli derecede uyumludur. Konut fonksiyonlu olan bölge: yeni inşa edilen konut nitelikli binalar ve siteler ile gelişimini sürdürmektedir. Konu taşınmazın yakınında bilinen yerler, Tepebaşı Yeşil Cami ve NG Sapanca Oteli olarak ifade edilebilir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.