COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Pamukova Elperek Mahallesi'nde İskanlı 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15069
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 150m2
Ada 0
Parsel 9559
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/01/2014
Ruhsat Tarihi 25/01/2011
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elperek Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:82, Kat: 4, Daire No: 11, Pamukova / Sakarya

Açıklama

 Mimar Sinan Caddesi üzerinde, toplu taşıma araçlarının güzergahlarına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği muhtelif mekanlara yürüme mesafesinde, 1999 Marmara Depremi sonrasında inşa edilmiş, ŞIK MİMARİLİ BİNADA, 4 oda salon çift banyo ve çift balkonlu 150 m2 SON KAT DUBLEKS

 Özellikler: Söz konusu taşınmaz, kat irtifakına esas mimari projesine göre balkon dahil brüt 150 m² (4.kat:119 + Çatı:31) kullanım alanlı olup, 4.katta, antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, lavabo­wc ve 2 adet balkon, çatı katında ise 1 adet oda hacimlerinden oluşmaktadır. Pencere doğramaları PVC esaslı malzemeden mamul ısı camlı olup, söz konusu taşınmaz ekspertiz tarihi itibari ile boş haldedir. Ayrıca konu taşınmaz doğalgaz kombilidir.

 Ana yapının bina girişi zemin kat seviyesinden, doğu yönden ve orta akstan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyanmış durumda olup, çatı örtüsü ahşap iskelet üzeri kiremit kaplamadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama, iç merdivenler ve kat sahanlıklarında yer döşemesi mermer kaplamalı, bina içi duvarları plastik boyalıdır.

 Ulaşım: Sakarya İli, Pamukova İlçesi, Elperek Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, Alperen Kağan Apartmanı, No:82, Kat:4, Daire:11 posta adresli (UAVT:1368481261) yerde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için ilçe merkezinde bulunan Pamukova Belediye binasının güneyindeki Ankara Caddesi üzerinden doğu yönünde yaklaşık olarak 330 metre ilerlenir ve sola Yunus Emre Caddesine dönülür. Bu caddenin sonundan sağa Mimar Sinan Caddesine döndüğümüzde ana yapı bu cadde üzerinde yaklaşık 80 metre mesafede sağ kolda yer almaktadır. Taşınmaz ilçe merkezine yürüme mesafesindedir. Ayrıca ana yapıya yakın mesafede Pamukova Anadolu Lisesi, Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Ocağı yer almaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip olan bölge, belediyesinin sağladığı alt yapı olanaklarından yararlanabilecek losyondadır.

  Not: 25/01/2011 tarihli yapı ruhsatı ve 03/01/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı Çatı Piyesli Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.