COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Kocaali Ağalar Mahallesi'nde 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16987
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 0
Parsel 3211
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ağalar mah.Sakarya Cad.Haydar Sarı Apt.No:11/13 Kocaali/Sakarya

Açıklama

Özellikler: 13 bağımsız bölüm nolu mesken 3. katta, bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon mutfak, antre, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt 115 m2 alanlıdır.

Ana taşınmaz 3211 parselde kayıtlı 1053,23 m2 yüzölçümüne sahip arsa ve üzerinde ayrık nizamda, BAK tarzda projelendirilmiş binadır. Taşınmazın yer aldığı bina, zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın tek girişi bulunmakta olup, zemin kat seviyesinden ve doğu yönden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında 2 adet işyeri ve garaj, normal katlarının her birinde ise 5'er mesken olmak üzere, binada toplam 17 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi kısmen sıva üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı kısmen dekoratif panel kaplıdır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Sakarya İli, Kocaali ilçesi, Ağalar Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:11/13 posta adresinde konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Ağalar Mahallesi'nde konumlu ana ulaşım arterlerinden olan Osmanbey Caddesi ile Sakarya Caddesi kesişiminden kuzeydoğu yönde Sakarya Caddesi üzerinden yaklaşık 130 m ilerlenir ve solda yer alan ana taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz merkezi konumlu olup ulaşım özel araçlar ve toplu taşma araçları ile kolay şekilde sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kocaali Kapalı Spor Salonu ve Hürriyet İlkokulu bulunmaktadır. Taşınmazım konumlu olduğu lokasyonda bulunan yapılanın çoğu komut fonksiyonlu olup, bakımlı bakımsız yapılar göze çarpmaktadır. Bölge topografik olarak düz bir yapıdadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.