1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Karasu Kabakoz Mahallesi'nde 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17530
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 399
Parsel 182
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kabakoz Mahallesi İstiklal Caddesi B Blok Apt. No:79B/2 Karasu/Sakarya

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm nolu taşınmaz. parselin güney cephesine yakın olan B bloğunda yer almaktadır. B bloğun ana girişi kuzey cepheden A bloğa bakan cepheden olup zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. B bloğa ana giriş cephesinden baktığımızda Zemin+1. Katta ön sağ cephedeki taşınmaz 2 b. b. nolu dubleks meskendir. Meskenin sadece kuzey cephesi açıktır. Taşınmaz projesine göre taşınmaz zemin+1 Kattan oluşan dubleks bir meskendir. Zemin kat alanı 53 m2.1. Kat alanı 47 m2 olup, toplamda taşınmaz 100 m2 lik alana sahiptir. Bu alana zemin kattaki 10 m2 lik zemin terası dahil edilmemiştir. Zemin katta salon, mutfak, teras, Ivb-wc ve 1. Katta 2 oda, duş-wc den oluşmaktadır. Mutfak kör cepheye bakmaktadır. Pencereler pvc doğrama olup, dış kapı çelik kapıdır. Binada doğalgaz olup meskenin kombisi takılı değildir. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir. Evin bazı odalarında rutubet sorunu vardır. 

Ana taşınmaz 399 ada ve 182 nolu 600,99 m2 lik geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen şeklinde topografik olarak eğimli bir parsel üzerine kuruludur. Parselin kuzeyinden İstiklal Caddesi geçmekte olup, diğer cephelerinde komşu parseller yer almaktadır. Projesine göre; Parsel üzerinde bitişik nizamda inşa edilmiş A ve B blok olmak üzere 2 blok olup, A blokta 6, B blokta 6 adet b.bölümden toplamda 2 blokta 2 dükkan ve 10 adet mesken olmak üzere 12 adet b.bölüm mevcuttur. A blok parselin kuzey(ön) cephesine, B blok parselin güney(arka) cephesine, yakın olan bloğudur. B bloğa, A bloğun zemin katından sağlanan giriş holünden sağlanmaktadır. B bloğunda ana girişi kuzey cephesinden A bloğa bakan cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. B blok zemin kat+1. Kat+2.kat+Çatı Kattan ibarettir. Zemin katta 1 ve 2 b.b. nolu dubleks meskenler, 1. Katta 1 ve 2 b.b. nolu dubleks meskenler ve 3. B.b. nolu mesken, 2. Katta 4,5,6 b.b. nolu meskenler olup, 2. kattaki 5 ve 6 b.b. nolu taşınmazlar çatı katı ile içten merdiven ile bağlantılı dubleks meskenlerdir. Binadaki blokların tamamı bitmiş olup, yaşam başlamıştır. Binanın doğu ve batı cephesi kör cephe olup, kuzey ve güney cepheleri açıktır. Bina dış cephesi izolasyon üzeri su bazlı dış cephe boyası ile boyalı olup, çatı örtüsü kiremittir. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğrama olup. ortak merdivenleri mermer kaplıdır.

Ulaşım: Taşınmaz, Sakarya ili, Karasu ilçesi, Kabakoz Mahallesi, İstiklal Caddesi, B blok Apt. No:798/2 posta adresinde konumlu olan (UAVT 1446789107). Tapusuna göre Kabakoz Mahallesi, 399 ada ve 182 nolu 600,99 m2 lik parsel üzerindeki B blok Zemin+1. Kattaki 2 bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Taşınmaza ulaşmak için, Karasu llçe merkezindeki Karasu Belediye Binasından kuzey batı istikametinde yaklaşık 1km ilerlenir ve Istiklal Caddesi üzerinde sol koldaki ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın önünden geçen İstiklal Caddesi üzerinde genellikle 17 Ağustos 1999 depremleri sonrası inşa edilmiş 3 katlı zemin katında dükkan. üst katlarında meskenler olan yeni yapılaşmalar yer almaktadır. Karasu ilçesi deniz turizmi sayesinde yazın nüfusu artan kışın da azalan bir ilçedir. İlçede çok sayıda yazlık mesken ve site mevcuttur. Bölge denize uzak olan kısımda ilçe merkezine yakın olan kısımda yer almaktadır. Taşınmaz ile aynı cadde üzerinde yaklaşık 600 m. doğusunda Orman İşletme İiçe Müdürlüğü, yaklaşık 800 m. uzağında Karasu Terminali, Yaklaşık 1km uzağında Karasu Belediye bina yer almaktadır. Ayrıca kısmen boş arsalar, okul, park, cami, vb. kamusal donatı alanlar yer almakta olup, yapılaşma %70 seviyelerindedir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Bölge gelişimini konut fonksiyonlu olarak, düzenli ve planlı bir şekilde devam ettirmekte olup, altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Bölge topografik yapısı itibari ile düz olup, bölge 1. derece deprem bölgesinde yer almaktadır. Ulaşım sorunu yoktur.

Taşınmaz bulunduğu binada tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Evin bazı odalarında rutubet sorunu vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.