1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Karasu Kabakoz Mahallesi'nde 2+1 94 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 94m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16986
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 94m2
Ada 101
Parsel 179
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kabakoz Mahallesi, Mevlana Caddesi, No:19, Kat: 4, Daire:11 Karasu/ Sakarya

Açıklama

Özellikler: 11 nolu bağımsız bölüm 4. Normal katta bina girişine göre ön cephede, güney, doğu ve batı cephelidir. Taşınmaz projesinde 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc, giriş holü hacimlerinden meydana gelmekte olup brüt 94 m2 kullanım alanına sahiptir. Dairenin batı kolunda yer alan balkon alanının oda alanına dahil edildiği tespit edilmiş olup. 

Taşınmazın yer aldığı 101 ada 179 parsel 232 m2 yüzölçümüne sahip konu parsel üzerinde betonarme tarzda, bitişik nizam şeklinde inşa edilmiş 1 adet blok yer almaktadır. Ana gayrimenkul olan bodrum+ zemin + 4 normal kat olarak inşa edilmiş olup, bodrum katında, meskenlere ait eklentiler, 1 adet depo, zemin katında bina girişi ve 3 adet dükkân, diğer 1. normal katında 2 adet mesken, 2. normal katında 2 adet mesken, 3. Normal katı 2 adet, 4. normal katında ise 2 adet daire yer almak olup binada toplam 12 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Taşınmazın vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olup, Parselin bitişik nizam inşa edilmiş olması, ve güneyinde cadde cephesi olması, kat planları ile vaziyet planları çakıştırıldığında da bina girişinin güney cepheden ( cadde cephesi) sağlanmaktadır. Bina girişi kapısı demir doğrama, merdiven basamaklan ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Dış cephe mantolama üzeri akrilik boyalı, çatı ahşap iskelet üzeri kiremit kaplamadır. 

Ulaşım: Sakarya ili, Karasu ilçesi, Kabakoz Mahallesi, Mevlana Caddesi üzerinde konumlu, 19 dış kapı numaralı binada 4. katında yer alan 11 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaza ulaşım için; Sakarya ili, Karasu ilçesi, Kabakoz Mahallesi, Karasu belediye binasının da üzerinde bulunduğu Cumhuriyet Caddesi’nden güney istikametinde yer alan Mevlana Caddesi ne girilir. Batı istikametinde 100 m ilerledikten sonra taşınmaz cadde üzerinde sağda konumludur. Taşınmazın yer aldığı bölgede yer alan yapıların zemin katları dükkan ara katları ise menken amaçlı kullanılmaktadır. Bölge konut ağırlıklı gelişim göstermekte olup. Şehir merkezine yürüme mesafesinde konumludur. Söz konusu bölgenin alt yapı çalışmaları tam olup belediye imkanlarından tam anlamıyla faydalanmaktadır. Bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta düzey gelir grubunun tercih ettiği bir bölge olup, Karasu belediye binasına 100 m mesafede konumludur.  

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.