COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Karasu İncilli Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15046
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 101
Parsel 209
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 04/03/1992
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm A-85

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncilli Mah. Plaj Cad. No:37 A Bok Haldız Apt Kat:5 Daire :85 Karasu/Sakarya

Açıklama

 Hükümet konağına komşu, Plaj Caddesi üzerinde ,ÇOK MERKEZİ NOKTADA KÖŞE PARSEL KONUMLU, 3 oda salon çift balkonlu 135 m2, SON KAT CADDE CEPHELİ DAİRE

 Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 5. katta, binaya doğu cephedeki girişten (Plaj Caddesinden) bakıldığı zaman sağdan 2. sırada konumlu 85 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz projesine göre 135 m2 kullanım alanlı ve salon, 3 oda, mutfak, hol, banyo, lvb­wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu parsel, 1.584,00 m2 yüzölçümündeki arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş A ve B olmak üzere 2 adet bloktan müteşekkildir. Taşınmazın yer aldığı A blok projesinde ve mevcut durumda zemin + 5 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Kat irtifakına esas projesine göre zemin katında 29 adet dükkan ve bina girişi, 1. Normal katta 30 adet iş yeri ve normal katların her birinde 8 adet mesken ve çatı katında 2 adet kapıcı dairesi olmakla birlikte binada toplamda 91 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi projesinde ve mevcut durumda zemin kattan ve kuzey ile doğu cephelerden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalı vaziyette olup çatısı ahşap çatı üzeri kiremit ile kaplıdır. Bina giriş kapısı demirden mamüldür.

 Ulaşım: Sakarya ili, Karasu İlçesi, İncilli Mahallesi (Tapuda: Aşağıincilli Mahallesi), Plaj Caddesi, Haldız Apartmanı, A blok, No:35/1, Kat:5 Daire:85 (101 ada 209 no.lu parsel) adresli yerde bulunur. Tarif olarak, bölgenin ana arterlerinden olan İstanbul Caddesi üzerinde Doğu istikametine doğru ilerlerken Plaj ışıklarından sağa Plaj Caddesine dönüş yapıldığı zaman söz konusu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul  715 metre ileride sağ tarafta kalmaktadır. Yakın çevresinde benzer özelliklere sahip zemin üzeri 2 ila 5 katlı olacak şekilde yapılar yer almaktadır. Yapıların arasında günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkânlar yer almakta olup, bu tür dükkânlardan bazıları ekspertize konu taşınmazın bulunduğu kısma yakındır. Bölgeye toplu taşıma araçları çalışmaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmış, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Söz konusu bölgede orta ve üst gelir gurubu ikamet etmekte olup bölgedeki doluluk oranı % 100 seviyesindedir.

 Not: Parselin 1/1000 ölçekli Karasu Uygulama İmar Planında  413 m2 lik kısmının Konut lejantında kaldığı ve Ayrık Nizam 3 kat Taks:0,40 ve Kaks:1,20 olduğu ve ~ 1174 m2 lik kısmının Ticaret lejantında kaldığı ve Bitişik nizam 3 kat yapılaşma şartlarına sahip olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Söz konusu parselin ~ 88 m2 yol terki olduğu ve parsel üzerinde yer alan yapının bu durumdan etkilenmediği bilgisi tarafımıza iletilmiştir.
04/03/1992 tarihli Yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. 26 nolu depo eklentisi yapılmıştır, tapuya şerhlidir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.