COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Karasu Aziziye Mahallesi'nde 34 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 34m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16787
Metre Kare 34m2
Ada 866
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 28
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 08/05/2003
Ruhsat Tarihi 19/08/1993
Bağımsız Bölüm 21
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sakarya İli, Karasu İlçesi, Aziziye Mahallesi, Ankara Caddesi No:187/C-A D:21

Açıklama

Özellikler: C blok binanın zemin katında konumlu 21 nolu bağımsız bölümlerdir. 21 nolu bağımsız bölüm; Konu mülk C blok binanın güney cephesinde yer alan bina girişinden binaya bakıldığında zemin katta ön sağ kolda yer alan 2 adet bağımsız bölümden en sağda olandır. Konu mülk mimari projesine göre tek mahal şeklinde yaklaşık brüt 34 m2 alana sahiptir. 

Ana taşınmaz 3685,90 m2 alana sahip 866 ada 1 parsel üzerinde yer alan ve 3 adet bloktan oluşan Ayyıldız sitesi içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın vaziyet planı incelendiğinde blok numaratajlarının A1 A2,A3 olarak yapıldığı görülmektedir. Ancak projelerin kapak sayfalarında A,B.C olarak numaralandırmalar yapılmış olup : A3 bloğun C blok olduğu tespit edilebilmektedir. Söz konusu numarataj değişikliğinin vaziyet planı üzerinde de yapılması önerilmektedir. Yer aldığı C blokta (A3) parselin doğusunda yer almaktadır. Zemin+4 katlı bloğun zemin katında 5 adet bağımsız bölüm bulunmakta olup geri kalan katların her birinde her katta 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina içi toplam 21 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. C blok binanın bina girişi yerinde ve projesinde zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mozaik kaplamadır. Parsel sınırları beton bahçe duvarı ile çevrili durumda olup parsel içerisinde ki siteye giriş çıkış alanlar doğu ve bati cephelerden sağlanacak şekilde düzenlenmiştir. Sitenin bahçe duvarları ile çevrili durumda olması zemin katta yer alan dükkan alanlarının dışarıdan görünüm ve ulaşımını etkilemektedir.

Ulaşım: Konu taşınmaz Sakarya ili, Karasu ilçesi, Aziziye Mahallesi Ankara Caddesi No:187/C-A D:21 (UAV.T: 2398950887) adresinde kain; tapuda Sakarya ili, Karasu ilçesi, Aşağı Aziziye Mahallesi, 866 ada, 3685,90 m2 yüzölçümlü 1 nolu parselde kayıtlı C blok binanın zemin katında yer alan 21 nolu bağımsız bölümdür. Ulaşım Tarifi; D-010 Karayolu üzerinde, Karasu ilçe merkezi ile Karasu Plajına ulaşımı sağlayan bölgenin nirengi noktası olarak kabul edilen Karasu Merkez trafik ışıkları bulunmaktadır. Konu mülk Karasu Merkez Trafik Işıklarından itibaren Kocaali istikametine doğru yol takibi 2500 metre ilerlendiğinde sol tarafta ana yola 50 metre uzaklıkta yer almaktadır. Konu mülk Karasu'nun plaj kesimi olarak tabi edilen D-010 Karayolunun kuzey cephesinde yer almaktadır. Plaj bölgesi, Karadeniz’e cepheli olması sebebiyle genel olarak yazlık kullanımlı meskenlerin ağırlıkta bulunduğu, ticaretin yazın hareketlendiği, kışın durağanlaştığı bölge konumundadır. Konu mülkler Karadeniz’e izdüşümü 525 metre D-010 Karayoluna izdüşümü 50 metre uzaklıktadır. Yakın çevresinde nirengi özelliğe sahip Özşen Koleji, Karasu Anadolu Lisesi, Adalet Sarayı bulunmaktadır. Bölgenin kamu istifadesinden yararlanması tamdır. 

Not: 19/08/1993 tarihli yapı ruhsatı ve 08/05/2003 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.