0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Hendek Bayraktepe Mahallesi'nde 82 m2 Dükkan

Bankadan 82m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17914
Metre Kare:
82m2
Ada:
832
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
31
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
08/08/1990
Ruhsat Tarihi:
22/05/1990
Bağımsız Bölüm:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bayraktepe Mahallesi, Kamil Kamışoğlu Caddesi, No: 71, Daire: 4, Hendek/Sakarya

Uzman Görüşü

Kamil Kamışoğlu caddesi üzerinde ulaşımı çok rahat yapı kullanma izin belgesinin alınmış olması ve kat mülkiyetine geçilmiş olması avantaj tapuda mesken olarak kullanılan brüt 92 m2 iki katlı binanın son katında dükkan olarak kullanılmaktadır.

Açıklama

Özellikler: ­ 4 NO.LU BAĞIMSIZ BÖLÜM; Taşınmaz projesine göre; Salon, Mutfak, 2 Oda, Banyo + Wc ve Hol plan tertibinde toplamda brüt  82 m2 kapalı kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır. ­ Ayrıca taşınmazın vaziyet planında bağımsız bölüm numaraları yazmamakta olup, 4 No.lu bağımsız bölüme çıkış merdiveni gösterilmiş, bu bölümden taşınmazların konum tespiti yapılabilmiştir. Mahallinde taşınmazların zemin katta yer alan dükkana ait depo olarak kullanıldığı görülmüştür.

Taşınmazın konumlu olduğu Ana Gayrimenkul; 338.67 m2 alanlı, geometrik olarak düzgün kenarlara sahip yaklaşık dörtgen formda, topografik olarak eğimsiz arazide, güney ve batı yönlerden 10 metre genişliğindeki imar yoluna, diğer yönlerden komşu parsellere cepheli olan 5 No.lu parsel üzerinde konumludur. Parsel üzerinde ayrık nizam betonarme karkas yapı tarzında ve 3­B yapı sınıfında, Zemin Kat + 1. Kat + 2. Kat olacak şekilde inşa edilmiş bir adet bina yer almaktadır. Binanın Zemin Katında; 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 1. Katta; 3 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenler, 2. Katta; 5 bağımsız bölüm numaralı mesken olmak üzere bina içerisinde toplamda 5 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 2. Kat bölümünün inşası tamamlanmamıştır. Bina dış cephesi boyalı olup, çatısı kiremit ile kaplanmıştır. Parsel içerisinde herhangi bir peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesi yapılmamış olup, yol cephesinde zeminler parke taş ile kaplanmıştır. Ana gayrimenkulün konumunun imar paftasından kontrolü yapılarak, yerinin doğruluğu teyit edilmiştir.

Ulaşım: Adapazarı – Düzce D­100 Karayolu üzerinden Adapazarı istikametinden Düzce istikametinde ilerlenirken Hendek İlçe Merkezine ulaşımın sağlandığı 1. Trafik ışıkları geçildikten ~ 700 metre sonra sol koldan Ahmet Ersoy Caddesine girilir. Cadde üzerinden kuzeybatı istikametinde ~ 250 metre ilerlendikten sonra sağ koldan Kamil Kamışoğlu Caddesine girilir. Cadde üzerinden kuzeydoğu istikametinde ~ 100 metre düz devam edildiğinde taşınmazın konumlu olduğu 71 dış kapı numaralı binaya sol koldan ulaşılır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmekte olup, taşınmazın yakın çevresinde genellikle kendisine emsal nitelikte, inşası deprem öncesi ve deprem sonrası tamamlanmış olan veya inşa edilmekte olan 2­4 katlı yapılar, okul, cami, park ve boş parseller yer almaktadır. Bölgede alt yapı çalışmaları tamamlanmış vaziyette olup, tüm Belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 22/05/1990 tarih, 12/54 belge numaralı yapı ruhsatı ve 08/08/1990 tarih, 39/29 belge numaralı iskan belgesi bulunmaktadır. Tapuda Kemaliye Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı mesken, kullanım fonksiyonu dükkandır. 4 numaralı bağımsız bölüm yerinde 2 numaralı bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.