COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sakarya Geyve Yörükler Mahallesinde 3+1 132m2 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12130
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 46
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yörükler Mahallesi, Kavaklar Sokak, No:12, 1. Kat, Daire:2 Geyve / SAKARYA

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Toplu taşıma araçlarının güzergahına ve günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mekanlara ve yürüme mesafesinde, Yapı kullanma izin belgesinin alınmış olması avantaj, AZ KATLI BUTİK BİNADA, 3 oda salon çift balkonlu 132.00 m2, ARA KAT DAİRE
Özellikler: Taşınmaz, katta tek mesken olarak 1. normal katta yer almakta olup güney ve batı yönlere cephelidir. Taşınmaz projesine göre, toplam 132 m2 brüt alana sahiptir.Taşınmazın konumu ve brüt alanı bakımından projesi ile uyumlu olduğu kabul edilmiştir. Meskenin iç mekan özellikleri görülememiştir.
Ana gayrimenkul; 257,67 m2 yüz ölçümüne sahip, 46 ada, 6 parsel nolu, geometrik olarak kare yapıda ve topografik olarak eğimsiz arazi yapısına sahip arsa üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında 1 adet bina olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina, projesinde Zemin + 1 Normal katlı olmasına karşılık mahallinde 2.katın da inşa edildiği görülmüştür. Bina projesinde zemin ve 1. normal katta 1'er mesken olmak üzere binada 2 adat bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi güney cepheden ve zemin kat kotundan sağlanmaktadır. Bloğun dış cephesi ısı yalıtımlı ve akrilik boyalı, giriş kapısı demir malzemeden imal edilmiştir. Ana gayrimenkulün konumu imar paftasından kontrolü yapılarak doğruluğu tespit edilmiştir.
Ulaşım: Ankara Caddesi ile Değirmen Caddesinin kesişme noktasından itibaren Değirmen Caddesi üzerinde batı yönlü yaklaşık 70 m ilerlenir ve sola Kavaklar sokağa dönülür. Kavaklar Sokak üzerinde yaklaşık 70 m ilerlendiğinde taşınmazın bulunduğu bina sağ cephede yer almaktadır. Ulaşım kolaylıkla sağlanmakta olup, ulaşım sorunu yoktur. Bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış, kamu hizmetlerinden tam şekilde istifade etmektedir. Yakın çevrede genellikle yeni inşa edilmiş olan 2­-3 katlı ve 1999 depremi öncesinde inşa edilmiş olan 3-­4 katlı, binalar yer almaktadır. Ana Cadde üzerinde alt katları iş yeri/dükkan, üst katları konut olarak kullanılan apartman tipi yapılar mevcuttur. Cami, park, Okul vb. kamusal donatı alanları yürüyüş mesafesindedir. Ulaşım toplu taşıma ve özel vasıtalarla kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmaz, Geyve İlçe merkezine ~1.200 m mesafededir. 
Not: 06/08/2010 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.