1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sakarya Akyazı Ömercikler Mahallesi 3+1 114 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 114m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16980
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 14
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 32

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ömercikler Mahallesi, Necati Temel Caddesi, No:17, Kat: 3, Bağımsız Bölüm No:32 Akyazı/ Sakarya

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz 32 nolu bağımsız bölüm 3. normal katta bina girişine göre sağ ön cephede, kuzey ve batı cephelidir. Taşınmaz projesinde 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, giriş holü, 1 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup. Brüt 114 m2 kullanım alanına sahiptir

Taşınmazın yer aldığı 14 ada 21 parsel 585 m2 yüzölçümüne sahip konu parsel üzerinde betonarme tarzda, bitişik nizam şeklinde inşa edilmiştir bir adet blok yer almaktadır. Ana gayrimenkul olan zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiş olup, zemin katında bina girişi, meskenlere ait beklentiler ve 21 adet dükkan, 1. normal katında 5 adet mesken 2. normal katında 5 adet mesken, 3. normal katında 5 adet yer almakta olup binada toplam 36 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Taşınmazın vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olup, parselin bitişik nizam inşa edilmiş olması, binanın karakteristik oturumu göz önünde bulundurulduğunda bina girişin kuzey cepheden zemin kattan(cadde cephesi) sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplamadır. Dış cephe mantolama zeri akrilik boyalı, çatı ahşap iskelet üzeri kiremit kaplamadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Sakarya İli, Akyazı İlçesi, Ömercikler Mahallesi, Akyazı Belediye Binasının da üzerinde bulunduğu ada caddesinden batı istikametinde yer alan Necati Temel Caddesine girilir. Batı istikametinde 400 m ilerledikten sonra taşınmaz cadde üzerinde solda konumludur. taşınmazın yer aldığı bölgede yer alan yapıların zemin katları dükkan ara katları ise mesken amaçlı kullanılmaktadır. Bölge konut ağırlıklı gelişim göstermekte olup şehir merkezine yürüme mesafesinde konumludur. Söz konusu bölgenin altyapı çalışmaları tam olup belediye imkanlarından tam anlamıyla faydalanmaktadır. Bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market ve benzeri sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge orta düzey gelir grubunun tercih ettiği bir bölge olup, Akyazı Belediye binasına 500m mesafede konumludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.