0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Pamukkale Kızılelma İş Merkezi'nde Geniş Kullanımlı Depolu Dükkan

Bankadan 334m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18401
Metre Kare:
334m2
Ada:
1585
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
19/02/1999
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

15 MAYIS MAHALLESİ, 559/2 SOKAK, NO: 8-A (UAVT: 1736275049)

Uzman Görüşü

Taşınmazın şehir merkezine ve Bayramyerine yakın konumda olması, yakın çevresinde belediye, kaymakamlık, vergi dairesi gibi çeşitli kamu kurumlarının yer alması, ulaşımın kolay olması ve geniş kullanım alanına sahip olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bodrum + zemin katta yer alan işyeridir. Taşınmaz mimari projesine göre; bodrum kat 195 m2, zemin kat 139 m2 alanlı olup toplam 334 m2 alanlıdır. Projede bodrum kat ve zemin kat işyeridir. Zemin kat işyeri zemini laminant parke kaplama, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyalı, tavanlar ise plastik badanalıdır. Bodrum kat zemini fayans kaplı olup duvarlar ve tavanlar plastik boya yapılmıştır. İşyeri kapı ve pencere doğramaları alüminyum doğrama olup işyerindeki WC hacminin zemini ve duvarı seramik kaplamadır. İşyeri kiracı tarafından spor salonu olarak kullanılmaktadır. İşyeri iç kapı doğramaları ahşap doğramadır. İşyeri bodrum katında bay-bayan soyunma odaları ve WC hacimleri mevcut olup bu bölümlerin de duvar ve zeminler fayans kaplıdır.

Binada asansör bulunmaktadır. Bina merdiven zemini mermer kaplı olup korkuluklar alüminyum krom korkuluktur. Bina girişi parsel arka cephesinden güney cepheden sağlanmaktadır.

Not: 19.02.1999 tarihli yapı ruhsatı ve 30.05.2014 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.