1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Pamukkale Eymir Mahallesi'nde Avlulu 73 m2 Müstakil Ev

Bankadan 1 73m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18656
Oda Sayısı 1
Metre Kare 73m2
Ada 111
Parsel 1
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Eymir Mahallesi, Eymir (Küme Evler), No:90 Pamukkale/DENİZLİ

Uzman Görüşü

Taşınmazın Kuzeydoğusundaki yola 35 m, güneyindeki yola 20 m cepheli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 111 ada 1 parsel 702,39 m2 alanlı olup Avlulu Kargir Ev Ve Arsası vasıflıdır. Kuzeydoğusundaki yola 35 m, güneyindeki yola 20 m cephelidir. Diğer yönlerde komşu parseller vardır. Eğimli bir arazi üzerinde olup, geometrik olarak amorf bir şekle sahiptir.

Not: Taşınmazın iskan ve yapı ruhsatı bulunmamaktadır. Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemede kargir evin parselin kuzeyinde konumlu olup yaklaşık 73 m2 alanında olduğu bilgisi şifahi olarak alınmıştır. Mevcutta doğusunda kadastro paftasında işli olmayan 70 m2 alanın bir yapı daha bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.