1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Osmaniye Merkez Rahime Hatun Mahallesi'nde 90 m2 Dükkan

Bankadan 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14485
Metre Kare 90m2
Ada 112
Parsel 249
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 31/12/2010
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Rahime Hatun Mahallesi, Şht.Eyüp Çelik Sokak, No:9/A Merkez/Osmaniye

Açıklama

Şehrin yeni gelişen bir bölgesinde, market, eczane, kafeterya vb günlük temel ihtiyaçlar rahatlıkla kısa mesafeden karşılanmakta, sokağa yaklaşık 4m vitrin cepheli, 90.00 m2 İŞYERİ

Özellikler: 5 bağımsız bölüm no.lu taşınmaz zemin katta konumludur. Onaylı mimari projesine göre zemin kat brüt: 90 m2 alanlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemekte olup; Taşınmazın zemin katında kablo bacası olarak planlanan kısmın tuvalete dönüştürülerek konu taşınmaza eklendiği görülmüştür. Taşınmazın bina merdivenine açılan kapısı kapatılmış, dışarıdan giriş kapısı orta kolonun sağına alınmıştır. Taşınmazın statik projesinden farklı olarak 1 H aksında yer alan kolon daire değil kare yapılmıştır. 1 C aksında yer alan kare kolon ise dikdörtgen yapılmıştır.

Taşınmazın bulunduğu bina: Osmaniye İli, Merkez, Rahime Hatun Mahallesi, 112 ada, 249 parsel numaralı 351,43 m2 yüz ölçümlü Arsa üzerinde, 3/B yapı tarzında B+Z+4 normal katlı ana gayrimenkulden oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya ait Osmaniye Belediyesi İmar Müdürlüğünde onaylı Mimari Projesinde ve mevcut durumda bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı bina bulunmaktadır. Bodrum katta: ortak alan ve depo bölümleri, zemin katta 1 adet iş yeri ve bina girişi, 4 normal katta 1 er adet mesken olmak üzere toplam 5 adet BB bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mevcut duruma göre zemin kat, kuzeydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyalı, merdiven sahanlığının duvarları sıva üzeri boyalı, merdiven basamakları mermer kaplama ve alüminyum korkuluklu, ana giriş kapısı demir doğrama şeklindedir. Ana taşınmazda 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Osmaniye İli, Merkez İlçesi, Rahime Hatun Mahallesi, Şht.Eyüp Çelik Sokak, No:9/A posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; Osmaniye İli ana ulaşım arterlerinden olan Musa Şahin Bulvarı üzerinden Kemal Satır Caddesi'ne giriş yapıldıktan sonra kuzey­batı istikametinde yaklaşık 935 metre ilerlenir ve sağa Şht.Eyüp Çelik Sokak tarafına dönülür. Sokak üzerinde 90 metre ilerlenir ve solda konumlu konu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım şehir içi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın, 31/12/2010 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.