0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Osmaniye Kadirli Kiremitli Mahallesi'nde Hisseli Tarla

Şirketten 2270m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19765
Metre Kare:
2270m2
Ada:
102
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
45/1088

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kiremitli Köyü 102 ada 2 parsel Kadirli / Osmaniye

Açıklama

OSMANİYE KADİRLİ KİREMİTLİ MAHALLESİ'NDE HİSSELİ 2.270,45 m2 TARLA

Özellikler : Taşınmaz , Osmaniye İli, Kadirli İlçesi, Kiremitli Köyü, 102 ada, 2 parseldir. Niteliği “Tarla” olan taşınmazdır. Parsel üzerinde herhangi bir ekili, dikili ürün veya yapı bulunmaktadır. Parsel, kadastro yoluna güney yönden yaklaşık 234m, doğu yönden yaklaşık 202m cephelidir. Doğu kadastro yoluna göre derinliği de yaklaşık 378 m’dir. Geometrik olarak amorf, topoğrafik olarak eğimsiz bir yapıdadır. Doğu ve güney (kısmen) yönden kadastro yoluna, diğer cephelerden komşu parsellere cephelidir. Tarımsal faaliyetleri engelleyebilecek herhangi bir olumsuzluk (alkalilik, tuzluluk, taban suyu, taşlılık vb.) söz konusu değildir. Komşu parseller ile olan sınırları tel, çit, direk vb. emare ile belirlenmemiştir.  Parselin verimli bir bölgede yer almakta olup, sulu tarım uygulanmaktadır. Taşınmazın sulaması yakınında yer alan su kanaları ile sürekli ve sorunsuz olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde tek veya iki katlı köy evleri ve tarımsal nitelikli araziler bulunmaktadır. Ulaşım özel araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 48/1088'dir. Hisseye düşen 2.270,45  m2'dir. Taşınmaz toplam 54.894,59 m² yüzölçümlüdür
Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.