COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Osmaniye Düziçi İrfanlı Mahallesinde 4+1 200 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 200m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12538
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 200m2
Ada 2095
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İRFANLI Mahallesi D.S.İ KANAL Caddesi No: 247 / 2 DÜZİÇİ / OSMANİYE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Düziçi Adliye binası, Düziçi Belediyesi ve çok sayıda alış veriş yapılabilecek dükkan ile sağlık ocağı, marketler, okullar yakın mesafede, kuzey , güney ve doğu yönlerine cepheli, 4 oda salon 200.00 m2 YÜKSEK GİRİŞ DAİRE
Özellikler:
Zemin Kat; 2. Bağımsız Bölüm Nolu Mesken; bina girişine göre sağ yarımda konumlanmakta olup kuzey , güney ve doğu yönlerine cephelidir. Bağımsız bölüm projesinde 200 m2 brüt alanlı olup antre, salon, 4 oda, mutfak, wc lavabo, 3 balkon, kil, hol ve banyodan oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Gayrimenkulün bulunduğu parsel 1352 m2 yüz ölçümlü, düzgün geometrik yapıda, eğimsiz arazi 
alanı içerisinde konumlanmış olan parseldedir. Taşınmazın bulunduğu bina parselin merkezinde konumlanmaktadır. Binanın parsel içinde güney yönünde 1 adet bina girişi mevcuttur. Blok betonarme karkas yapı strüktüründe bodrum, zemin ve 4 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta depo, sığınak ve 1 nolu mesken; Zemin katta; 2,3 bağımsız bölüm nolu daireler ; 1 N.katta 4,5 bağımsız bölüm nolu daireler, 2.N katta 6,7 bağımsız bölüm nolu daireler; 3. N katta 8,9 bağımsız bölüm nolu daireler; 4.N. katta 10,11 bağımsız bölüm nolu daireler olmak üzere toplam 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama, merdiven boşlukları fayans kaplama , merdiven basamakları mermer kaplama olup merdiven korkulukları aleminyum doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. Binanın ısınma sistemi sobadır. Bina içerisinde çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.Bina içerisi açık otopark olarak kullanılmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Ali Lütfi Dağlar caddesinde sağa DSİ Kanal caddesine dönülür buradan yaklaşık 150 m gidildikten sonra 
değerleme konusu taşınmaz sağ kol üzerinde konumlanmaktadır. 
Not:
10.04.2007 tarih ve 2/23 sayılı Yapı Ruhsatı (yeni yapı) bulunmaktadır.