COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Ünye Kaledere Mahallesi'nde 113 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12341
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 610
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 26/09/1989
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaledere Mahallesi Dumlupınar Sokak No : 23 Bağımsız Bölüm 1 Ünye / ORDU

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın 1. katında konumludur. Taşınmaz mimari projesine göre brüt 113 m² kullanım alanlı olup antre, gece holü, 4 oda, mutfak, salon, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülememiş olup binanın konumu mahallinde tespit edilmiştir. Dışarıdan yapılan incelemeler neticesinde, taşınmazın kat, konum, alan ve mimari yapı olarak projesine uygun olduğu kabulüyle, projedeki brüt alanı üzerinden yasal ve mevcut durum değeri takdir edilmiştir.
Ana gayrimenkul 610 Ada 5 Parselde kayıtlı 128,80 m² arsa üzerine bitişik nizam olarak inşa edilmiştir. Ana 
gayrimenkul kat irtifakına esas mimari projesine göre zemin kat + asma kat ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Zemin katta 2 adet asma katlı dükkan, odunluklar ve bina girişi, 1.2.3.4. normal katların her birinde 1' er adet mesken olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Mahallinde yapılan incelemede 4.normal katın natamam olduğu görülmüştür. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve Dumlupınar sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada mimari projesine göre asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz çarşı merkezine yakın konumda olup toplu taşıma 
araçları ile ulaşım rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Sosyo-ekonomik yönden orta düzey gelir grubu ailelerin mesken olarak tercih ettikleri yerleşim bölgesinde kalmaktadır. Bölgede yapılaşma %90 lar seviyesindedir. Taşınmazın yakın çevresinde 4-­5 katlı binalar ve az sayıda boş parseller bulunmaktadır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir.
Not: 26/09/1989 tarihli yapı ruhsatı ve 10/03/2006 tarihli binanın tamamı için yenileme ruhsatı mevcuttur.