1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Ünye Burunucu Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 101m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17518
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 101m2
Ada 1519
Parsel 98
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 05/12/2017
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Burunucu Mahallesi Çakırtepe Sokak No: 4 Kat: 2.Bodrum Daire No:1 Ünye/Ordu

Uzman Görüşü

Taşınmaza ulaşımın şehir içi dolmuş hatları ile kolaylıkla sağlanabilmesi, yakın civarında Çömlekçi Cami Atatürk İlkokulu ve Mechul Asker Ortaokulu bulunması ve asansörlü binada yer alması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz1 Nolu Mesken, bina dahilinde 2 bodrum katta ve bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Mesken projesine göre; hol, salon+ mutfak, 3 yatak odası, banyo ve lav-wc hacimli şekilde 101 m2 daire brüt alanlı olarak planlanmıştır. Taşınmazın rutubet sorunu vardır, bakıma ihtiyacı vardır. 

Ulaşım: Taşınmazın yer aldığı bina, ayrik-kütle nizamda ve betonarme tarzda inşa edilmiş olup mahallinde. 2 bodrum kat, zemin kat. 4 normal kat ve çatı kat şeklindedir. Bina dahilinde 2.bodrum katta; sığınak, kazan dairesi, su deposu, enerji odası ve 2 adet mesken, 1 bodrum kat, zemin kat ve 1., 2., 3.normal katların her birinde; 4 er adet mesken ve 4.normal katta ise; 4 adet dubleks çatı katli mesken olmak üzere toplam 26 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projede zemin kattan planlanmış iken mahallinde ayni izdüşüm hizasında 1.bodrum kat seviyesine alınmıştır. Bina ana girişi kuzey cepheden ve 1.bodrum kat seviyesinde yer almaktadır. Bina dış cephesi mantolama ve boyalı olup bina içerisinde merdiven basamakları mermer kaplı, kat sahanlıkları seramik kaplıdır. Binada 1 adet asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz Ordu Onye ilçesi, Burunucu Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Samsun-Ordu Karayolu ile bağlantılı Bağdatli Sokağa girilerek ve 140 mt sonra sol koldan Cinoğlu Sokağa dönülerek sağlanır. Taşınmaz Cinoğlu Sokağa sağ koldan irtibatlı Çakırtepe Sokak üzerinde bulunmaktadır. Taşınmazın posta adresi: Burunucu Mahallesi, Çakırtepe Sokak, No: 4. Kat:2 Bodrum, Daire No: 1 (1 Nolu B.B.) Onye/ORDU şeklindedir. (UAVT-1: 5287898186) Taşınmaza ulaşım şehir içi dolmuş hatları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bölgede ulaşım sorunu yoktur. Taşınmazın yakın civarında Çömlekçi Cami Atatürk İlkokulu ve Mechul Asker Ortaokulu bulunmaktadır.

Not: 05/12/2017 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın rutubet sorunu vardır, bakıma ihtiyacı vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.