1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Ünye Atatürk Mahallesi'nde 6+2 210 m2 Dubleks Mesken

Bankadan 6+2 219m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16694
Oda Sayısı 6+2
Metre Kare 219m2
Ada 729
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23/01/2015
Ruhsat Tarihi 30/04/2013
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mahallesi, Gültepe Sokak, No:14, Daire 3 Ünye/Ordu

Açıklama

Özellikler: 4 bağımsız bölüm nolu mesken, onaylı mimari projesine göre, binanın 3. katında ve çatı arası piyesi olup, katta tek bağımsız bölüm şeklindedir. Daire, projesine göre, 3. katta salon, mutfak, 3 oda, banyo/wc, lavabo, dolap, hol ve 2 balkon, çatı katta ise, salon, mutfak, 3 oda, banyo wc, hol ve teras hacimlerinden oluşmakta olup, 3. katta yaklaşık brüt 110 m2 ve çatı katta, teras hariç yaklaşık brüt 100 m2 alanlıdır. Ayrıca 9 m2 teras mevcuttur. Taşınmaz terasla birlikte toplam 219 m2 alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, tapu ve imarın, 729 ada 4 parselindeki 168,84 m2 alanlı arsa üzerine, 38 yapı sınıfında, Ayrık nizamda, B.AK. yapı tarzında inşa edilmiş apartmandır. Bina, zemin+3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplamda 4 kattan oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, binanın doğu cephesinden ve Gültepe Sokaktan sağlanmaktadır. Binanın zemin katında bina girişi ve 1 İş yer, 1. katında ve 2. katında 1'er adet mesken, 3. katına 1 adet dubleks mesken yer almakta olup, toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmazın dış Taşınmaz şehrin ana arteri olan Sahil Yoluna ve Tepe Yolu Sokağa yakın bir konumdadır. Yakınından toplu ulaşım araçları geçmektedir. Taşınmaza yakın konumda Çakırtepe Hastanesi, Anafarta ilköğretim Okulu gibi nirengi noktaları mevcuttur. Ünye şehir merkezinin batısında konumlanmaktadır. Daire talebinin fazla olduğu bir mevkidedir. Bölge orta düzey gelir grubunun kamet ettiği yerleşim yeridir. Yakın zamanda inşa edilen ve İnşası devam eden tekil konutlar bulunmaktadır. Çevre yapılaşması 3-6 katlı konut yapıları şeklindedir. 

Not: 30/04/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 23/01/2015 tarihli iskân belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.