COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Kumru Karacalı Mahallesinde 89m2 Dükkan

Bankadan 89m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13627
Metre Kare 89m2
Ada 202
Parsel 56
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Ordu ili, Kumru ilçesi, Karacalı mahallesi, Korgan caddesi, Zemin kat No:4 BB:1

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Ana gayrimenkul 151,44 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, 25.08.2009 onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesine göre; bitişik nizam tarzında betonarme 3-A yapı türünde inşa edilen yapı 2. derece deprem bölgesinde olup binada gözle görülen depremsel bir hasar tespit edilmemiştir. Ana gayrimenkul kat irtifakına esas mimari projesine göre zemin kat+4 normal kat+çatı katından oluşmaktadır. Zemin katta 1 adet dükkan ve bina girişi, 1.2.3.normal katlarda her katta 1 er adet mesken ve 4.normal kat ve çatı katında 1 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden Korgan caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demirdir. Bina ön dış cephesi sıvalı olup dış cephe boyası yapılmamıştır. Bina yan cephesi sıva ve boyasızdır. Binada asansör bulunmamaktadır.  Taşınmaz 1 nolu dükkan nitelikli taşınmaz zemin katta katta tek b. bölüm olup, onaylı mimari projesine göre brüt 89 m2 kullanım alanlıdır ve tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı ve ön cephesi camlı demir doğramadır.

Ulaşım: Ordu ili, Kumru ilçesi, Karacalı mahallesi, Korgan caddesi, 4 nolu binanın zemin katında bulunan 1 b. bölüm nolu dükkan vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz çarşı merkezine yürüme mesafesindedir. Sosyo ekonomik yönden orta düzey gelir grubunun alt katları ticari üst katları mesken olarak tercih ettikleri yerleşim biriminde konumludur. Bölgede ticari aktivite düşüktür. Bölgede yapılaşma seyrek olup taşınmazın çevresinde 4-5 katlı yapılar, boş parseller ve fındık bahçeleri bulunmaktadır. Bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgede ticari aktivite Kemal Kumru caddesi ve Atatürk caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır.Ara sokaklarda ticari aktivite düşüktür.

Not: 21.05.2009 tarihli Yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.