COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Gölköy Kuşluvan Mahallesinde 85 m2 Dükkan

Şirketten 85m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 10539
Metre Kare 85m2
Ada 362
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 35
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 26/08/1983
Ruhsat Tarihi 16/04/1978
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kuşluvan Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:195B Gölköy/ ORDU

Açıklama

Ulaşım: Ordu İli, Gölköy İlçesi, Kuşluvan Mahallesi sınırları dâhilinde Gölköy İlçe merkezinin 2. önemli ulaşım aksı konumundaki Mustafa Kemal Paşa Caddesi ve cadde ile irtibatlı Sakarya Sokağına cepheli konumda bulunan yapı dâhilinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, Gölköy İlçe merkezi, Hükümet Konağı ve Belediye binası ile konut alanları ve resmi kurum ve kuruluş binaları bulunmaktadır. Taşınmaz merkezi bir konumda yer almakta olup, ulaşım problemi bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimini kısmen tamamlanmış durumda olup, belediyenin sağladığı her türlü altyapı hizmetinden faydalanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresi ticaret + hizmet + iskan fonksiyonlu gelişmiştir. Gölköy İlçesi Ordu İl Merkezine 65 km mesafede olup güney istikametinde bulunmaktadır. İlçe vasat ticaret akslarına sahip olup ticaret aktivitesi kısıtlı durumdadır.

Özellikler: 3 Nolu Bağımsız Bölüm: Zemin katta bina girişinin sağ kısmında kalan Mustafa Kemal Paşa Caddesine cepheli konumda olan bağımsız bölümü işyeri-dükkan nitelikli olup mimari projesine göre tek hacimden oluşmaktadır. İç özellikleri görülemediğinden mevcut durumu hakkın bilgi elde edilememiştir. Ayrıca binanın eski yapı olması nedeni ile bina içi ve dışında eksiklikler ve yıpranma mevcuttur. Onaylı mimari projesine göre 85 m2 alana sahip olan dükkan-işyeri tek hacimlidir. Zemin katta bulunması nedeni ile reklamasyonu ve cephesi itibari ile şerefiyesi iyidir. Ancak bölge ticaret aktifliği olarak pasif konumdadır. Bağımsız bölümün iç mekanı incelendiğinde zemin döşemelerinin seramik kaplı, duvarların saten boyalı, tavanın alçı asma tavan olduğu, kapı ve pencerelerin alüminyum doğramadır.

Taşınmaz parseli üzerinde, ayrık nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 4 normal katlı şekilde yaklaşık 35 yıl önce inşa edilmiş yapı bulunmaktadır. Yapının bodrum katında 1 adet depo bölümü bulunmakta olup girişi Sakarya Sokağa cepheli vaziyettedir. Binanın girişi ve 2 ve 3 nolu dükkanların giriş ve cepheleri Mustafa Kemal Paşa Caddesine cepheli konumda yer almaktadır. Ayrıca normal katlarda her katta 2 daire olmak üzere 8 daire bulunmaktadır.

Not:  26.08.1983 tarihli İskanı bulunmaktadır.