COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ordu Fatsa Sakarya Mahallesinde 90 m2 Dükkan

Bankadan 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11574
Metre Kare 90m2
Ada 129
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 39
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Sakarya Mah. Yeni Kumru cd. No: 117A Ordu/Fatsa

Ordu Fatsa Sakarya Mahallesinde 90 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Ordu İli, Fatsa İlçesi, Sakarya Mahallesi sınırlarındaki Yeni Kumru Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Mahalle bünyesinde Sakarya, Yeni Kumru, Numune, Namık Kemal Caddelerini barındırmakta olup bu ana arterler üzerinde ticari potansiyel bulunmaktadır. Bölge genelinde yapı kullanım türü ana arterlerde zemin katlarda işyeri, normal katlarda ise mesken, ara sokaklarda tüm katlarda mesken olarak kullanılmaktadır. Bölgede yapılaşma oranı yüksek seviyede olup genelde orta yaşlı 4-5 katlı binalar bulunmaktadır. İlçe merkezinde yakın konumda olan bölgede her hangi bir ulaşım ve alt yapı sıkıntısı bulunmamaktadır.

Özellikler:  2 nolu dükkan projede ve mahalde binada zemin katta ve bina ana girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Binaya Yeni Kumru Caddesi üzerinden bakıldığından taşınmaz zemin katta sol yani kuzey cephede konumludur. Taşınmaz tek hacim ve brüt 90 m2 kullanım alanlı planlanmış ve yapılmıştır. Dükkanın caddeye cephesi 7 metre derinliği ise yaklaşık 13 metredir. Taşınmazın kapı ve penceresi alüminyum doğrama camekenlı olup kepenk sistemlidir. Dükkan içerisinde zeminler mozaik kaplı olup duvarları kum sıva üzeri plastik boyalıdır. Taşınmazın ön cephesinde bölünmüş ofis alanı bulunmaktadır. Arka cephesinde merdiven kovasının altına gelen bölüme wc yapılmış olup içine girilememiştir.

Ana gayrimenkul; Ordu İli, Fatsa İlçesi, Sakarya Mahallesi sınırlarındaki Yeni Kumru Caddesi ile Kıyı Sokağın kesiminde yer alan binadır. Bina 202,30 yüz ölçümlü parsel üzerine, bitişik nizamda, B.A.K tarzda inşaa edilmiştir. Bina tapuda yer alan kat irtifakı projesine göre zemin+5 normal katlı planlanmış olup mahalde zemin+5 normal+çatı katlı yapılmıştır. Binada projeye göre zemin katta 2 adet iş yeri, 1.2.3.4.5. normal katlarda her katta 2`şer adet meskenden toplamda 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana girişi zemin kat seviyesinden Kıyı Sokak üzerinden verilmiştir. Asansörsüz olan binanın dış cephe sıvası sıvalı durumda olup 5.normal ve çatı katta sıvasız tuğlalıdır.

Not: 06.01.1981 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.