1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Altınordu Şahincili Mahallesi'nde 3+1 131 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 131m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16711
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 1846
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 13/12/2012
Ruhsat Tarihi 21/09/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahincili Mah.637 Sok.No:9/3 Altınordu/Ordu

Açıklama

Özellikler: 1. normal kat, 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, katta tek mesken olarak konumlu olup 3 cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak antre, hol, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık 131 m2 brüt alanlıdır. 

Ana gayrimenkul, 316,28 m2 yüz ölçümüne sahip 1846 ada 1 parsel üzerine betonarme yapı stilinde inşa edilmiş tekil binadır. Ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre 2 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bağımsız bölümlerin dağılımı ise 2. Bodrum katta kömürlükler. 1. Bodrum kat ile 3. Normal katlar arasında her katta 1 er adet mesken. Çatı katında 1 adet kömürlük olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 5 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi zemin kattan olup giriş kapısı demir doğrama camlı kapıdır. Binada otopark ve asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: ŞAHİNCİLİ Mah. 637 Sok. No: 9/3/ALTINORDU /ORDU adresinde konumlu olup UAVT numarası 1895566360 Zübeyde Hanım Caddesi ile Arif Hikmet Onat Caddesi kesişiminden, Zübeyde Hanım Caddesi Üzerinden yaklaşık 750 m güney yönüne ilerlenir ve sağa 633. Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 225 m ilerlenip sağa 637. Sokağa dönülür Sokak üzerinde yaklaşık 90 m ilerlendiğinde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina sağ kolda konumludur. Taşınmaza yakım konumlu olarak bilindik yerler Vakıfbank İlköğretim okulu ve Doğruyol Cami olarak isimlendirilebilir. Bölge gelişimi devam etmekte olan bir konut bölgesidir. Bölgede genel olarak 3 ila 5 katlı yapılar bulunmaktadır. Bölgede ticaret ana arterler üzerinde yoğunlaşmakta olup ara sokaklarda düşük seviyededir. Bölgenin belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge genel olarak alt ve orta gelir grubu kişilerce ikamet edilen bir bölgedir. Ulaşım sorumu bulunmamaktadır. 

Not: 21/09/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 13/12/2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.