1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Altınordu Şahincili Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16713
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 1846
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 04/05/2007
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahincili Mah.637.Sok.No:13 k:1 No:3 Altınordu/Ordu

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın 1. normal katında, kattaki tek daire konumundadır. Taşınmaz projesine göre antre-hol, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, WC ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 110 m² kullanım alanına sahiptir.

Rapora konu taşınmazın konumlu olduğu bina, 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Mimari projesine göre binanın 2. bodrum katında, müştemilat ve kömürlükler, 1. bodrum, zemin, 1,2.3. normal e çatı katında 1'er adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı binanın ana girişi projesine uygum olarak zemin katından sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sava üzeri dış cephe boyalıdır. 

Ulaşım: Ordu İli, Altınordu ilçesi, Şahincili Mahallesi, 637. Sokak üzerinde 13 kapı numaralı yerde konumlu binanın 1. normal katında yer alan 3 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmazın konumlandığı bina, 637. Sokak'a cephelidir. Taşınmazın yakan çevresinde, genelde zemin katlan dükkân veya konut, normal katlan ise komut olarak kullanılan 4-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkânları iyidir. Bölge, Altınordu Belediyesi sınırlan içerisinde yer almaktadır. 

Not: 04/05/2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.