Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Altınordu Karşıyaka Mahallesi'nde 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 96m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22433
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
96m2
Ada:
2612
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
29.08.2002
Ruhsat Tarihi:
11.11.1988
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KARŞIYAKA MAH. ATATÜRK BUL. NO: 406 İÇ KAPI NO: 9 ALTINORDU / ORDU

Açıklama

ÖzelliklerKonu taşınmaz Ordu İli, Altınordu İlçesi, Karşıyaka Mahallesi`nde, Atatürk Bulvarı, No:406/9 adresinde konumlanmaktadır. Ana taşınmaz 242,24 m2 arsa üzerinde konumlu 5 Katlı Kargir Bina Ve Arsası vasıflıdır. Geometrik olarak dikdörtgene yakın şeklinde, topografik olarak düz bir yapıdadır. İmar durumu itibariyle blok nizam, 5 kat müsaadeli ticaret + konut alanında yer almaktadır. Parsel üzerinde zemin + 4 normal + çatı kattan oluşan toplam 6 katlı betonarme yapı bulunmaktadır. Kat irtifakı projesine göre zemin katta 1 b.b. nolu iş yeri, 2 b.b. nolu mesken ve bina girişi, 1. normal katında 3 ve 4 b.b no.lu meskenler, 2. normal katında 5 ve 6 b.b no.lu 3. Normal katta 7 ve 8 b.b. no.lu meskenler, 4. Normal katta 9 ve 10 b.b. no.lu meskenler, çatı katta 11 b.b. no.lu mesken ve bağımsız bölümlere ait kabukluklar yer almaktadır. Bina girişi mimari projede vaziyet planında belirtilmemiş olup, kat planından tespit edilmiştir. Bina girişi mimari projesine göre ve mahalline göre kuzey cepheden Atatürk Bulvarı üzerinden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı-demir doğramadır.

4. Normal Kat, 9 Numaralı Bağımsız Bölüm: Mesken, Web Tapu sisteminden alınan onaylı mimari projesine göre brüt 96 m2 kullanım alanlı olup, 2 oda, salon, mutfak, banyo, lav., wc, hol ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölüm bazında meskenin kat, kattaki konum ve alan bakımından uyumlu olduğu, mimari bakımdan projesi ile uyumsuz olduğu tespit edilmiştir. Mimari bakımdan yapılan değişiklikler rapor ekinde proje üzerinde gösterilmiştir. Ayrıca balkon hacmi yaklaşık 0,46m² küçültülmüş olup, kullanım alanına etki etmemesi sebebi ile bilgi amaçlı yazılmıştır. H.B. alanının yaklaşık 0,50m²’lik alanı mutfak alanına dâhil edilmiş olup, ortak alan olması sebebi ile bilgi amaçlı yazılmıştır. Taşınmaz bina girişine göre ön cephede, merdiven çıkış yönüne göre sol kolda yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre kuzey cephelidir. 

Taşınmazın iç mekan özellikleri; Mesken giriş kapısı ve iç kapıları ahşap kapıdır. Hol, mutfak ve banyo alanında zeminler seramik kaplı olup, oda ve salon alanlarında zeminler lamine parke kaplıdır. Duvarlar sıva üzeri boyalı olup, yıpranmış vaziyette ve tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Banyo da duvarlar seramik kaplıdır. Mutfakta hazır mutfak dolapları ve mermerit tezgah bulunmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.