0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ordu Altınordu Düz Mahallesi'nde 57 m2 Dükkan

Bankadan 57m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19563
Metre Kare:
57m2
Ada:
155
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
1/1
Bina Yaşı:
32
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
26/08/1988
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Düz Mahallesi, Aygören Sokak, No: 5/A, ALTINORDU / ORDU

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 1 bağımsız bölüm numaralı ''İş Yeri'' vasıflı taşınmaz, ana gayrimenkulün zemin katında, zemin kattan ve güneybatı cepheden sağlanan bina girişine göre sol yan cephede katta konumludur. Taşınmaz tek hacim dükkan bölümünden oluşmakta olup yaklaşık brüt 57 m2 kullanım alanlıdır. Alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz arka cepheden yaklaşık 10 m2 kadar alan dükkana dahil edilmiş olup 67 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın sokağa yaklaşık 7 m vitrin cephesi bulunmaktadır. Giriş kapıları ve pencereleri alüminyum doğrama ve cam şeklindedir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için İlçenin önemli arterlerinden olan Kışla Caddesi üzerinden Sola Aygören Sokağa girilir. Sokak üzerinden yaklaşık 45 m ilerledikten sonra yolun sol tarafında konumlu olan değerlemeye konu taşınmazın da içinde bulunduğu ana gayrimenkule ulaşım sağlanır.

Not: 26/08/1988 tarihli Yapı Ruhsatı mevcuttur. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Teklif vermeden önce yerinde görülmesi önerilir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.