1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ordu Altınordu Durugöl Mahallesi'nde 2+1 85 m2 Natamam Daire

Bankadan 2 + 1 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16845
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 85m2
Ada 1311
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 10/11/2016
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Durugöl Mahallesi, 1104 sok, No:50 Da:1 ALTINORDU / ORDU

Uzman Görüşü

Soya Caddesi, Melet Çayı, Yeni Şehir Stadı ve sitelere yakın konumda, yeni binada, Brüt 85.00 m2 zemin kat daire olmasıyla avantajlıdır.

Açıklama

Soya Caddesi, Melet Çayı, Yeni Şehir Stadı ve sitelere yakın konumda, YENİ BİNADA, Brüt 85.00 m2 zemin kat daire

Özellikler:  Bodrum Kat 1 bağımsız bölüm numaralı, %95 oranında NATAMAM 85 m2 alanlı meskenidir. Onaylı projesinde, salon, mutfak, 2 yatak odası, banyo, hol ve 2 adet balkon hacminden oluşmaktadır. Dışarıdan görüldüğü kadarıyla, pencere ve balkon kapıları pvc doğramalı, bina giriş kapısı demir doğramalı, kombili bir dairedir.

Ana gayrimenkul, 352 m2 yüzölçümünde arsa üzerine inşa edilmiş, bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı kattan oluşan bir binadır. Onaylı mimari projesinde Bodrum katta 1 adet mesken, zemin katta 1 adet mesken, 2 normal katta 2’şer adet mesken ve 3. Normal katta 1 adet mesken ve 1 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölümden oluşan bir binadır. Betonarme karkas taşıyıcı sistemden inşa edilmiş, dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramalı kombili, asansörlü bir binadır.

Ulaşım: Ordu İli, Altınordu ilçesinde Durugöl mahallesinde, Soya caddesi üzerinde kuzey istikametinde yaklaşık 770 m ilerledikten sonra sağa 1096. Sokağa dönülür. Sokak sonundan sola taşınmazın bulunduğu 1104. Sokağa dönülür taşınmaz bu sokak üzerinde kuzey istikametinde ilerlerken sokağın sağında kalan 50 kapı numaralı binanın, bodrum katındaki 1 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Konumu itibariyle şehir merkezinde, konut satışlarının oldukça hareketli olduğu, meskenlerin bulunduğu bir bölgededir. Yakın çevresinde benzer nitelikte binalar, Atık su arıtma tesisi, Altaş Yağ Sanayii, Soya Caddesi, Melet Çayı, Yeni Şehir Stadı ve siteler bulunmaktadır.

Not: 10.11.2016 tarih 11/27 numaralı ilk yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Taşınmaz %95 oranında Ruhsat süresi dolmuştur.  Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.