Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Oğuzeli Naturel Park Sitesi'nde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 339m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22574
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
339m2
Ada:
465
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
3
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
19/10/2020
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mimar Sinan Mahallesi, Dr. Asım Güzelbey Caddesi, Naturel Park Sitesi, No: 86N, D:1 ( 1 B.B.) Oğuzeli/Gaziantep

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Gaziantep İli, Oğuzeli ilçesi, Mimar Sinan Mahallesi'nde konumludur.

Taşınmazın bulunduğu Körkün mahallesi 465 ada 4 parsel üzerinde 22.270,77 m2 alanlı arsa üzerinde A, B, C, D, E, F, G, H, J, K, L, M, N bloklar olmak üzere toplam 13 blok halinde ayrık nizamlı betonarme karkas tarzında inşa edilmiştir. Villa tarzı inşa edilmiş olan blokların her birinde 2 adet olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Taşınmazın konumlu olduğu N Blok, sitenin kuzeyinde konumludur. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan tespite göre zemin + 1 kat olmak üzere toplam 2 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiş olan N blokta, ikiz villa şeklinde inşa edilmiş olan ve mesken niteliği taşıyan 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Site içerisinde konumlu olup site ortak kullanım alanı olarak 2 adet yüzme havuzu, spor salonu vb sosyal tesisler ayrıca bulunmaktadır.

Taşınmaz mimari projesine göre; zemin kat: salon, banyo ve merdiven holü hacimlerinden oluşmakta brüt 82 m2, 1 kat ise 4 oda, 3 adet duş, 2 balkon, çamaşır odası hacimlerinden oluşmakta brüt 150 m2 alanlı olmak üzere brüt 232 m2 alanlı olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın bodrum, zemin ve 1 katlı olarak inşa edildiği ve bodrum kat hacminden kaynaklı 107 m2 alanlı büyüme sağlandığı anlaşılmakta olup brüt 339 m2 alanlı olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın dış cephesinin dış cephe boyası ile boyalı, pencerelerin pvc ısıcamlı, mesken giriş kapısının çelik, zemin kat salon hacimlerinde zeminlerin seramik kaplama olduğu bilinmektedir. Taşınmazın ısınma sistemi doğalgaz kombi kaloriferlidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmaz N blok ana gayrimenkulde zemin ve 1 katta konumlu mesken olup kuzey doğu ve batı yönlere cephelidir. Taşınmazın bağımsız bölüm girişi zemin kat batı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın kısmen bakımsız olduğu gözlemlenmiştir. Bölgede 06.02.2023 tarihinde yaşanan deprem felaketinde ana taşınmazın kısmen hasar gördüğü (Küçük çaplı çatlak ve boya sıva dökülmeleri) gözlemlenmiş olup e devlet sisteminde yapılan tespitte ise taşınmazın HASARSIZ olarak tespit edildiği görülmüştür.

Not: 711,93 m2'LİK KISMI ÜZERİNDE TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LEHİNE DAİMİ İRTİFAK HAKKI VARDIR.

3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir.

Tapuda Körkün Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.