Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ödemiş'te Yerleşime Yakın 11 Dönüm Tarla (1608)

Bankadan 11600m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19129
Metre Kare:
11600m2
Ada:
0
Parsel:
462
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilköy Mahallesi, 0 ada 462 parsel Ödemiş/İzmir

Açıklama

Özellikler: 462 numaralı parsel 11.600.00 m2 yüzölçümlü olup "Tarla" vasıflı tarımsal alandır. Taşınmaz üzerinde yaklaşık 100 adet incir ve 100 adet zeytin ağaçlarının bulunduğu, bir kısım alanın ise tarla olarak kullanıldığı bilinmektedir. Parselin sulama imkanının bulunmadığı ve kadastral yola cephesinin olmadığı, parsel sınırlarını çevreleyen herhangi bir unsurun bulunmadığı görülmüştür. Parsel topoğrafik olarak kısmen çok eğimli ancak verimli bir arazi yapısına, geometrik olarak da dikdörtgene benzer bir şekle sahiptir. Eski mal sahibi tarafından tarla ve meyve bahçesi olarak kullanılmaktadır.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.