1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Nisbetiye Caddesi'ne 70 Metre Mükemmel Lokasyon'da 115 m2 Dükkan

Sahibinden 115m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18516
Metre Kare 115m2
Ada 389
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 32
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nisbetiye Caddesi Başa Sokak Alemdar Apt. No:9 Bahçe katı Beşiktaş/İstanbul

Açıklama

Özellikler:  Gayrimenkul İstanbul ili Beşiktaş ilçesi Nispetiye Caddesi’nde yer alan bir binanın bahçe katında yer alan brüt 115 net 93 m2 Büro vasıflıdır. Tapuya dahil olmayan ,fakat toprak sahibi tarafından dükkana ilave edilmiş, apartmana giriş altı 20 m2dir. Başa sokak üzerinde olup 14 basamaklı merdiven ile inilmektedir. Satın alan kişi bu ilaveyi de kullanabiliyor .Apartmanın su saati ortak fakat dükkanın su saati ayrıdır.Nisbetiye Caddesi’ne 70 m. Mesafede yer almaktadır. 

    

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.