Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Niğde Çamardı Bereketli Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23347
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
8
Parsel:
51
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
26
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
28

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bereketli Mah. Akasyalık Öz Apartmanı Bina No: 14/1 ,Kat:Çatı Daire no:10, Çamardı /NİĞDE

Açıklama

ÖzelliklerNiğde İli, Çamardı İlçesi, Bereketli Mahallesi, Akasyalık Sokak, Öz Apartmanı, No: 14/1, No:10 adresinde konumlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 8 ada 51 parsel, 811,70 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas (3/A) yapı türünde zemin kat + 4 normal kat ve çatı kat olarak inşa edilmiştir. Eski ada parseli 8 ada 47 parseldir. Zemin katında, 2 adet bina girişi, 7 adet dükkan, 3 adet depo 4 Normal Katın herbirinde 4 er adet mesken, Çatı Katında; 3 adet mesken yer almakta olup toplam 29 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi, mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün giriş kapısı demir doğramadır. Binanın ısıtması soba iledir. Asansör bulunmamaktadır.

Konu 28 no’lu çatı aralı mesken; binanın Çatı. Katında, zemin kattan, güney yönünden sağlanan bina girişlerine göre ortadaki ön ve arka cephede 1. Girişe göre sağda konumlu olup kuzey ve güney yönlere cephelidir. Mesken içerisinden inceleme yapılmamış olup, meskenin projesine uygun olduğu kabul edilmiştir.  Mimari projesine göre brüt 160 m2 (teras alanları hariç) alanlı meskenin; projesine göre salon, 3 oda, antre, duş+wc ve 2 kapalı teras alanı bulunmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.