COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Muğla Milas Selimiye Mahallesi'nde 2+1 87 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16130
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 179
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 21.09.2012
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm C-1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selimiye Mahallesi Bahçeevleri Eskibent Küme Evler Caddesi Blok Adı: C Giriş No: 83/C Kat No: -1 Daire No: 1 48200 Milas/Muğla

Açıklama

Özellikler: 1 nolu bağımsız bölüm; binanın bodrum katında, bina girişine göre sol tarafta konumlu meskendir. Mimari projesine taşınmaz antre-hol, salon, mutfak, 2 adet oda, 2 banyo-wc ve lvb-wc hacimlerinden brüt 87 m2 kullanım alanlıdır.

Ana gayrimenkul; 3.196,15 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde yerinde ayrık nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş 4 adet blok bulunmaktadır. Mimari projesine göre ise parsel üzerinde a, b, c, d, e ve f blok olmak üzere toplam 6 adet blok yer almaktadır. A ve b bloklar zemin+1 normal kat, c ve d bloklar bodrum+zemin+1 normal kat, e blok müstakil dubleks mesken ve f blok kapıcı dairesinden oluşmaktadır. Mimari projesine göre parsel üzerinde 31 adet bağımsız bölüm ve 1 adet kapıcı dairesi yer almaktadır. Yerinde yapılan incelemelerde e ve f bloklar inşa edilmemiş olup, sadece a, b, c ve d blokların bulunduğu görülmüştür. Taşınmaz c blokta konumlu olup, c blok parselin batı köşesinde konumludur. Bina, bodrum + zemin + 1 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Binanın her katında 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kattan ve güneydoğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Selimiye Mahallesi Bahçeevleri Eskibent Küme Evler Caddesi Blok Adı: C Giriş No: 83/C Kat No: -1 Daire No: 1 48200 Milas/Muğla adresinde konumludur. 

Not: 21.09.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın kapısı bulunmamaktadır. Masraf gerektirmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.